Vida Guerra Miami Tatili İle Hayran Bıraktı

Son Güncelleme: 18.09.2020 07:15Vida Guerra Miami Tatili İle Hayran Bıraktı Kıvrımlı hatları nedeniyle Latin Kim Kardashian olarak tanınan Vida Guerra, Miami’de yalnız başına tatil yapıyor. Tüm gün denizin ve güneşin tadını çıkaran Kübalı yıldız Guerra; paparazzilerin sürekli fotoğrafını çekmelerinden de hiç rahatsızlık duymadı.

Vida Guerra Kalçaları ile Herkesi Hayran Bıraktı

Son Güncelleme: 14.09.2020 13:48Vida Guerra Kalçaları ile Herkesi Hayran Bıraktı Vida Guerra Kalçası ile dikkat çeken ünlülerden birisi ve oldukça fazla da bunu kullanıyor. 39 yaşındaki ünlü model Vida Guerra kameralara yakalandı. Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen ünlü ismin kısa süre önce kilolarıyla başı dertteydi. Vida Guerra’nın sıkı diyeti ve spor programı işe yaramış olacak ki … Devamını oku…

Vida Guerra Kalçaları ile Yine Gündemde

Son Güncelleme: 09.09.2020 23:47Vida Guerra Kalçaları ile Yine Gündemde Vida Guerra kalçası ile hayranlarının aklına kazınan latin güzel Vide Guerra, FHM dergisine Italia Kash ile birbirinden kışkırtıcı pozlar verdi. Kalçasıyla Kim Kardashian’a meydan okuyan Guerra’nın 34 yaşına gelmesine rağmen hala formda olması da dikkatlerden kaçmadı.