Paris Hilton Doğum Günü Kutlaması ve Derin Yırtmaç Frikiği

Son Güncelleme: 15.09.2020 03:30Paris Hilton Doğum Günü Kutlaması ve Derin Yırtmacı Frikiği Paris Hilton, 33’üncü yaşını önceki akşam Hollywood’daki Greystone Manor’da kutladı. Alon Livne tasarımı pembe bir elbise giyen Hilton, gece boyunca bütün dikkatleri üzerine çekti. Ancak elbisenin derin yırtmacı, Hilton’a gece boyunca zor anlar yaşattı.

Paris Hilton Frikik Verdi Otomobilden Inerken

Son Güncelleme: 14.09.2020 23:59Paris Hilton Frikik Verdi Otomobilden Inerken Paris Hilton Frikikleri Paris Hilton’un otomobilden inerken verdiği görüntü bu hafta magazin gündeminde olay yarattı. Olayların her zaman içinde olan Hilton, yine giydiği mini etekli siyah elbisenin kurbanı oldu.

Paris Hilton Bali Tatili Fotoğrafları

Son Güncelleme: 15.09.2020 07:30Paris Hilton Tatil Fotoğrafları Paris Hilton Tatil Resimleri Bali tatili sırasında çekilen fotoğrafları paylaşan Paris Hilton, bir kez daha dikkat çekmeyi başardı. Skandallarıyla gündemden hiç düşmeyen Paris Hilton, İstanbul’a geldi. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği Hilton, İstanbul’u ve Türkiye’yi çok sevdiğini söyledi. Bir markanın ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak için İstanbul’a gelen Hilton, basın … Devamını oku…

Paris Hilton istanbul’a Tanıtım için Geldi

Son Güncelleme: 14.09.2020 20:12Paris Hilton istanbul’a Tanıtım için Geldi – Paris Hilton bir ayakkabı firmasının tanıtımı için istanbula geldi ve etrafı hayranları ile sarıldı. Skandallarıyla gündemden hiç düşmeyen Paris Hilton, İstanbul’a geldi. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği Hilton, İstanbul’u ve Türkiye’yi çok sevdiğini söyledi. Bir markanın ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak için İstanbul’a gelen Hilton, basın mensuplarının … Devamını oku…

Paris Hilton Küvet e çırılçıplak Soyunup Girdi

Son Güncelleme: 18.09.2020 22:37Paris Hilton Küvete çırılçıplak Soyunup Girdi – ABD basını Paris Hilton’u ikiyüzlülükle suçluyor. Her yaptığı ile magazin dünyasının gündeminden hiç düşmeyen Parıs Hilton, bir televizyon programında 2003’te sevgilisiyle sevişirken çekilen görüntüler için, gözyaşları içinde “O günler hayatımın en utanç verici dönemiydi. O film yüzünden herkes beni fahişe gibi görüyor” açıklamasını yapmıştı. İnsanların … Devamını oku…

Paris Hilton Tenis Oynarken Frikik Verdi

Son Güncelleme: 13.09.2020 03:13Paris Hilton Tenis Oynarken Frikik Verdi – Frikik vermeye bayılan kız paris hilton bu seferde tenis oynarken verdi vereceğini.

Paris Hilton Cy Waits ile Evleniyor

Son Güncelleme: 18.09.2020 05:35Paris Hilton Cy Waits ile Evleniyor – Skandallar kraliçesi Paris Hilton, evlenmek için kolları sıvadı. Geçtiğimiz günlerde 30 yaşına basan Hilton, üç aydır birlikte olduğu Cy Waits ile birlikte tek taş yüzük baktı. Her fırsatta evlenip çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Hilton, New York’ta bulunan Jacob& Co.’da 30 karatlık bir elmas yüzük … Devamını oku…

Paris Hilton Vs Dergisi Banyo Pozları

Son Güncelleme: 18.09.2020 07:20Paris Hilton Vs Dergisi Banyo Pozları – Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, Vs dergisi için yaptığı çekimde smokinle küvete girdi.

Paris Hilton Hawaii Tatili

Son Güncelleme: 10.09.2020 19:20Paris Hilton Hawaii Tatili resimleri fotoğrafları için buyrun – Paris Hilton her zaman ilgi odağı olmasını biliyor.29 yaşındaki Hilton şimdilerde ailesi ile birlikte Hawaii’de denizin keyfini çıkartıyor. Hilton kızkardeşi Nicky ile gittiği Hawaii sahillerini, Las Vegas’ta organizatör olan sevgilisi Cy Waits ile ısıttı.

Paris Hilton iç Çamaşırı Firikiği

Son Güncelleme: 18.09.2020 09:37Paris Hilton iç Çamaşırı Firikiği – Dünya sosyetesinin vaz geçilmez ismi Paris Hilton’un dikkatsizce davrandığı anlar ve frikikleri onu gündemde tutuyor.