Monica Bellucci Yönetmen Seviş Der Sevişirim Dedi

Son Güncelleme: 16.09.2020 10:14Monica Bellucci Yönetmen Seviş Der Sevişirim Soyun Der Soyunudurum Dedi – Seksi oyuncu Monica Bellucci, ıranlı yönetmen Bahman Ghobadi’nin Türkiye’de çekilen “Gergedanın Son şiiri” filminde minik bikinisiyle objektif karşısına geçti. Çekimlerin ardından da 68. Venedik Film Festivali’ne katıldı ama yarışma bölümünde gösterilen “Un Ete Brulant” filmindeki çıplak sahneleri yüzünden tepki gördü. Hatta … Devamını oku…

Monica Bellucci üstsüz Pozlar Verdi

Son Güncelleme: 12.09.2020 00:41Monica Bellucci üstsüz Pozlar Verdi YÜREKLER HOPLADI – Yaşayan en seksi ve en güzel kadınlardan birisi sayılan Monica Bellucci üstsüz Pozlar Verdi..

Monica Bellucci Güzelliğin Kitabını Yazdı

Son Güncelleme: 10.09.2020 20:00Monica Bellucci Güzelliğin Kitabını Yazdı – Sinemanın gelmiş geçmiş en güzel kadınlarından biri olan Monica Bellucci, kelimenin tam anlamıyla güzelliğin kitabını yazdı. Ünlü yönetmen Guiseppe Tornatore’nin sunuş yazısını kaleme aldığı kitapta Bellucci’nin birbirinden güzel fotoğrafları yer alıyor. Kitap, 46 yaşındaki Bellucci’nin yıllar içinde geçirdiği değişimi de gözler önüne seriyor.