Katy Perry Sarhoş Oldu Frikik Verdi

Son Güncelleme: 18.09.2020 20:46Katy Perry Sarhoş Oldu Frikik Verdi Katy Perry Sarhoş Hali ile Magazin Basınında Ünlü şarkıcı Katy Perry gece eğlencesi sonrası kameralara böyle yakalandı. Amerikalı şarkıcı Katy perry, Londra’da basının görüntü almasını, ‘üzerine binen’ arkadaşıyla engellemeye çalıştı. Öyle görüntülere sahne oldu ki, magazin basını adeta dört bir yanını sardı ve o anları böyle … Devamını oku…

Katy Perry Interview Dergisi Pozları Resimleri

Son Güncelleme: 09.09.2020 05:46Katy Perry Interview Dergisi Pozları Resimleri Katy Perry Interview Dergisi Resimleri Ünlü şarkıcı Katy Perry bugüne kadar fazla bilinmeyen bir yüzünü gözler önüne serdi. Interview dergisi için objektif karşısına geçen Perry, burlesk esintili pozlar verdi. Mikael Jansson’un çektiği fotoğraflarda Perry, giyim tarzı, saç modeli ve makyajıyla kelimenin tam anlamıyla bambaşka birine dönüştü.

Katy Perry Maxim Dergisi Pozları

Son Güncelleme: 16.09.2020 11:35Katy Perry Maxim Dergisi Resimleri Pozları – Katy Perry Maxim Dergisi için birbirinden seksi fotoğraflar verdi. İşte o pozlar; İlginç ve renkli giyim tarzıyla adından sıklıkla söz ettiren Katy Perry, ünlü magazin dergisi Maxim’e kapak pozları verdi.

Katy Perry Yosma Oldu

Son Güncelleme: 10.09.2020 01:53Katy Perry Yosma Oldu – İngiliz ‘Loaded’ dergisinin sayfalarını süsleyen Katy Perry, “Yosmalıkla kaliteli biri olmak arasında ince bir hat olduğunu düşünüyorum. Ben o çizgide yürüyorum” dedi. Perry dergiye sekiz bira içebildiğini ve ertesi gün kendisini iyi hissedebildiğini de anlattı.

Katy Perry Açtı Bacağını ve Frikik Geldi

Son Güncelleme: 19.09.2020 01:52Katy Perry Açtı Bacağını ve Frikik Geldi – Katy Perry frikikleri meşhurdur burada kaç tane yazdık hatırlamıyorum bile. İşte yeni bir katy perry frikiği; Seksi yıldız dergilerden gelen teklifleri de reddetmiyor. Bu ayki Loaded dergisine röportaj veren Katy Perry, “Yosmalıkla kaliteli biri olmak arasında ince bir hat olduğunu düşünüyorum. Ben o çizgide … Devamını oku…