Rihanna Esquire dergisi tarafından en seksi kadın seçildi

Son Güncelleme: 22.09.2020 01:34Rihanna Esquire dergisi tarafından yaşayan en seksi kadın seçildi – Esquire dergisi, “Yaşayan En Seksi Kadın”i açıkladı. Barbadoslu şarkıcı Rihanna, Esquire Dergisi için soyundu. Dergiye birbirinden seksi pozlar veren Rihanna geçtiğimiz günlerde Vogue’a da kapak olmuştu. Şarkıları müzik listelerinde bir numara olan 23 yaşındaki genç şarkıcı kariyerinin en başarılı dönemlerinden birini yaşıyor.

Brooklyn Decker üstsüz Resimleri

Son Güncelleme: 18.09.2020 01:07Brooklyn Decker üstsüz Resimleri – 24 yaşındaki ABD’li manken Brooklyn Decker çıplak pozlar vererek adını gündemden düşürmüyor. 2003 yılında en iyi model ödülünü alan Decker, Felina iç çamaşırı için çarpıcı pozlar verdi. Decker, ünlü tenisçi Andy Roddick ile evli.

Brooklyn Decker Resimleri Fotoğrafları

Son Güncelleme: 10.09.2020 00:46Brooklyn Decker Fotoğrafları Resimleri – Amerikalı ünlü güzel Brooklyn Decker’in en güzel ve en seksi resimleri fotoları için buyrun; Özellikle Sports Illustrated’in birçok sayısında kapak kızı olan seksi güzel yine aynı dergi için objektiflerin karşısına geçti.