Candice Swanepoel Miami Tatilinde Nefes Kesti

Son Güncelleme: 13.09.2020 22:57Candice Swanepoel Miami Tatilinde Nefes Kesti Victoria’s Secret’ın gözde modeli Candice Swanepoel tatilin tadını sevgilisiyle Miami’de çıkardı.

Candice Swanepoel Lush Dergisi için Üstsüz Pozlar Verdi

Son Güncelleme: 18.09.2020 07:45Candice Swanepoel Lush Dergisi için Üstsüz Pozlar Verdi Candice Swanepoel üstsüz soyundu Candice Swanepoel soyundu çırıl çıplak Victoria Secret’ın meleği Candice Swanepoel, Lush dergisi için üstsüz pozlar verdi. Çekimler metalik renkteki likralı pantolonu ve eldivenleriyle fütüristik bir temada yapıldı. Güney Afrikalı model farklı bir coğrafya algısını yaratan çekimler ününü uzaya taşıyabilir.

Candice Swanepoel Victoria’s Secret Bikinileri ile Nefes Kesti

Son Güncelleme: 11.09.2020 17:36Candice Swanepoel Victoria’s Secret Bikinileri ile Nefes Kesti Candice Swanepoel Victoria’s Secret Bikini Resimleri Victoria’s Secret’ın 23 yaşındaki Güney Afrikalı modeli Candice Swanepoel, St. Barts’da kumsalın tozunu attırıyor. Candice Swanepoel Victoria’s Secret bikinilerinin tanıtımı için seksi pozlar verdi. Victoria’s Secret’ın güzel meleği plajda şapka ve renkli bikinileriyle pozlar verdi. Swanepoel’in çekimler sırasındaki … Devamını oku…

Candice Swanepoel GQ Dergisine Soyundu

Son Güncelleme: 11.09.2020 18:22Candice Swanepoel GQ Dergisine Soyundu Candice Swanepoel GQ Dergisine Çıplak Pozlar Verdi Dünyaca ünlü model Candice Swanepoel, GQ dergisine cesur pozlar verirken çarpıcı açıklamalarda da bulundu. Seksi model, okul yıllarında arkadaşları tarafından alay konusu olduğunu ancak sonradan manken olarak onlardan çok güzel intikam aldığını söyledi.