Carmen Electra Burleks Şovu ile Hayran Bıraktı

Son Güncelleme: 09.09.2020 06:07Carmen Electra Burleks Showu ile Hayran Bıraktı – Playboy`a soyunarak adını dünyaya duyuran seksi güzel Carmen Electra önceki gece burleks şovlara ev sahipliği yapan mekanının açılışında sahnedeki şovuyla dikkat çekti. Electra, yeni sezon açılışında yine nefesleri kesti. Mynet

Burlesk Festivali izleyenleri Hayran Bıraktı

Son Güncelleme: 18.09.2020 15:24Burlesk Festivali izleyenler Hayran Kaldı – Burlesk Festivalini izleyen erkekler hayranlıkla bayanları izlediler. Festival çok güzel görüntülere sahne oldu.

Burlesk Festivali Adeta Büyüledi

Son Güncelleme: 12.09.2020 12:07Burlesk Festivali Adeta Büyüledi ERKEKLERIN GÖZLERI AÇIK KALDI – Abartılı kostümler, boyunlarında otrişler, kıpkırmızı bir ruj, abartılı renkte bir peruk ve file çoraplar… Londra’da düzenlenen Burlesk Festivali bu görüntülerle izleyenleri sahneye kilitliyor.

Coco Austin Burlesk Kızı Oldu

Son Güncelleme: 17.09.2020 07:46Coco Austin Burlesk Kızı Oldu – Benden daha iyi kalçaları ve benden daha iyi göğüsleri olan yok diyen Coco Austin Burlesk Kızı Oldu. İri göğüsleri, ”Geniş” kavramının ötesinde kalçalarıyla ünlü vücut geliştirme şampiyonu, Ice T’nin karısı Coco, Blackman dergisi için burlesk kızı oldu.