Küçük kızlarla cinsel sohbet yapan kocasını

Son Güncelleme: 12.09.2020 16:55

İnternet üzerinde küçük kızlarla cinsel içerikli cinsel sohbet yapan adamın karısı durumu farkedince kocasını polise tutuklattı. Yaptığımdanda asla ve asla pişman değilim diyerek ekledi. Hatta adam ile küçük kızmış gibi yapıp belli bir sürede konuştuğunu itiraf etti. İşte detaylar;

Galler’in Bridgend şehrinde yaşayan 61 yaşındaki bir kadın, 20 yıldır evli olduğu kocasının bilgisayarında cinsel içerikli bir ileti görünce meraka kapıldı. Kadın bir süre sonra, iletinin 18 yaşından küçük bir kızdan geldiğini ve kocasının kıza aynı chat odası içinde cinsel içerikli birçok ileti gönderdiğini fark etti.

Bunun üzerine hemen harekete geçen kadın, evdeki diğer bilgisayardan kocasının kullandığı chat odasına girerek, 14 yaşında bir kızmış gibi davranarak, kocasıyla konuşmaya başladı. Muhabbeti ilerleten kadın, kocasını webcam açmaya bile ikna etti. Sohbet odaları içerisinde cinsel içerikli konuşmaları ve webcam görüntülerini kaydeden kadın bunları İngiltere Ulusal Çocuk İstismarını Engelleme Kurumu’na götürdü.

İki adet yetişkin kızı olan adam, polis tarafından yakalanıp, sorgulanınca, karısı tarafından kandırıldığının ancak farkına varabildi. Mahkemeye çıkarılan adam üç yıl kamu hizmeti cezası aldı. Bunun yanı sıra adamın, 18 yaşından küçük kızlarla iletişim kurması kesinlikle yasaklandı. Mahkeme sonrası bir açıklama yapan kadın “Doğru olan şeyi yaptığıma inanıyorum ve pişman değilim. Verilen cezanın çok az olduğunu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Yazan: KARACABEY

Yorum yapın