Chat yaptıkları aynı kıza aşık oldular birisi öldü diğeri yaralı

Son Güncelleme: 20.09.2020 08:01

İki liseli çocuk internette Chat yaparken aynı kızla konuştuklarını bilmeden, yine aynı kıza aşık oldular ama bu aşkın sonunda birisi öldü diğeri yaralı olarak kurtuldu. Eminim oda daha sonra ayrılacaktır kızdan. Giden bir hayat gittiği ile kaldı. İşte detaylar;

Sohbet`te tanıştıkları aynı kıza aşık olan gençlerin, sanal ortamda başlayan kavgası kanlı bitti. Zeytinburnu Zühtü Kurtulmuş Lisesi son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Ahmet Akcan ile 16 yaşındaki lise öğrencisi T.K. chat yaparken aynı kıza aşık oldu. Genç kız da, çocuklara `Bu meseleyi aranızda halledin` diyerek, birbirlerinin `msn` adreslerini verdi. Bunun üzerine, iki genç sanal ortamda tartışmaya başladı. Gençler Zeytinburnu`nda buluşmaya karar verdi.

BABASININ SİLAHI BELİNDE
Buluşma yerine üç arkadaşıyla giden Ahmet Akcan, T.K.`ya, `Gel, Olivium Alışveriş Merkezi`nde oturup konuşalım` dedi. Ancak belinde babasının tabancası olan T. K., `Ben oraya gitmem, parkta oturup konuşalım` karşılığını verdi. Ahmet Akcan`nın `Kız arkadaşımın peşini bırak, aradan çekil, o beni seviyor` demesi üzerine T.K., asıl aradan çekilmesi gerekenin Ahmet Akcan olduğunu söyledi. Tartışma kısa sürede yumruklaşmaya vardı. Ahmet Akcan ve arkadaşlarının kendisine yumruk atması üzerine, T.K., belindeki tabancaya sarılarak gençlerin üzerine kurşun yağdırmaya başladı. BİR ÖLÜ, BİR YARALI

Vücuduna 7 kurşun isabet eden Ahmet Akcan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Üç kurşun yiyen arkadaşı M.A.T yoğun bakımda tedavi altına alındı. Kaçıp Zeytinburnu`nda arkadaşının evine saklanan T.K.`yı polis, olaydan üç saat sonra yakaladı. Adliyeye çıkarılan T.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BU GENÇLİK NEREYE GİDER
KULELİ Askeri Lisesi`ni kazandığı halde, kalbi delik olduğu için spor yapamadığından kaydını yaptırmayan Ahmet Akcan`ın ailesi, çocuklarının ölmesiyle yasa boğuldu. Oğlunun cansız bedenini toprağa vermek üzere memleketleri Sinop`a götüren, demiryollarında işçi baba Necati Akcan, gözyaşlarını tutamadı. Ahmet`in amcası İzzet Akcan, `Ahmet`in cesedinden yedi kurşun çıktı. Gençlik böyle nereye gidiyor? Bu bir memleket sorunudur` dedi.

KARACABEY

“Chat yaptıkları aynı kıza aşık oldular birisi öldü diğeri yaralı” üzerine bir yorum

  1. gercek ten cok sansasyonel bı olay bu iş bazı gerceklerı doguruyor.. chat ve zararları konusu ıcıne alın alınabılır.onun ıcın genc arkadaslarıma tavsıyemn duzgun ortamlar tavsıye edılen ortamları tercıh etsınler ve sanalda gergunvendıgı kısye vel baglayıp yola cıkmasınlar..

    Cevapla

Yorum yapın