Nazlim 35+ chat kanalı bilgileri

Son Güncelleme: 22.09.2020 10:08

Nazlim.Net sitemizde ait olan 35+ chat kanalımız hakkında siz değerli kullanıcılarımıza biraz bilgi verelim istedik. Kanalımız adında anlaşılacağı üzere 35 ve üstü yaş grubuna hitap etmektedir. 30 yaş altındaki kullanıcılarımızın daha çok tercih ettiği kanal ise Arkadaşlık ve Nazlim kanallarımız.

Server üzerinde 35+ chat kanalımıza ulaşmak için yapacağınız şey /join #35+ yazmak ve entere basmak. 35+ kanalımızı diğer kanallardan ayıran en önemli özellik oldukça seviyeli ve hoş bir sohbet ortamı olması ve kullanıcılarının genelde aynı yaş grubundan olması. Çok sakin bir akışı olması yanında diğer sohbet odaları ile karşılaştırıldığında konulardaki farklılarla da kendini belli eden bir kanal. Genelde sohbetler gündelik hayat ile ilgili oluyor ve insanlar bir günlerini şaka yolu ile karışık şekilde anlatıyorlar.

Her zaman dediğimiz gibi kanalımıza girdiğiniz andan itibaren kanal kurallarımıza uymalısınız. Bu kurallar arasında en önemlileri; tartışma çıkarmak, küfür, flood, karşı tarafı küçük düşürücü mesajlar atmayı sayabiliriz.

http://sohbet.nazlim.net

“Nazlim 35+ chat kanalı bilgileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın