Kocasını msn’de kızlarla chat yaparken yakaladı

Son Güncelleme: 09.09.2020 06:42

Olay Adana’da olmuş ama mağdur olan kişi kadın çünkü yakaladığı kocası, onu bir güzel dövmüş. Sebep kocasını msn’de kızlarla chat yaparken yakalaması.

Adana’da bir kadın, MSN’de kızlarla chat yaparken yakaladığı kocası tarafından darp edildi.

Edinilen bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesinde meydana gelen olayda 1 çocuk annesi Çiğdem G. (22), saatlerce evdeki bilgisayarın başında bulunan kocası Bayram G.’nin (30) durumundan şüphelendi. Kocasını izleyerek ne yaptığını öğrenmeye çalışan Çiğdem G., kocasının MSN’den kızlarla chat yaptığını ve onlarla duygusal ilişki içinde olduğunu fark etti. Genç kadın kocasına, “Beni MSN’de sohbet odaları içerisinde chat yaparak başkalarıyla aldatıyorsun” diyerek tepki gösterince kocasının saldırısına uğradı. Kocası tarafından darp edilerek sokağa atılan genç kadın, polisi arayarak kocasının kendisini dövdüğünü bildirdi ve yardım istedi.

Olay yerine gelen ekipler, kadını ve kocasını Akıncılar Polis Merkezi’ne götürdü. Polis merkezinde ifadesi alınan Çiğdem G. rapor alması için daha sonra Adana Adli Tıp Birimi’ne götürüldü. Burada basın mensuplarına, kocasının kendisini internet üzerinden aldattığını, buna karşı çıktığı için kocası tarafından dövüldüğünü söyleyen Çiğdem G., ayrıca kocasının cep telefonuna da kızlardan mesaj geldiğini ileri sürdü.

1 yaşındaki çocuğuyla geldiği Adli Tıp Birimi’nden rapor alan genç kadın, tekrar polis merkezine götürüldü.

Kocasını msn’de kızlarla chat yaparken yakaladı deniliyorya haberde. Sanki herkes erkeklerle chat yapıyor. Tabiki her erkek kızlarla chat yapmak için giriyor sohbet yerlerine.

“Kocasını msn’de kızlarla chat yaparken yakaladı” üzerine 2 yorum

Yorum yapın