İnternetten sohbet arkadaşı satın alın

Son Güncelleme: 23.09.2020 10:59

Oda nasıl oluyormuş demeyin bir firma arkadaşı olmayanlara arkadaş satıyor. İlk okuduğumda bende şaşırmıştım ama detaylarını okuyunca rahatladım. Buyrun internetten sohbet arkadaşı satın al işlemi nasıl oluyormuş öğrenin.

Tüm dünyada İnternet kullancıları arasında Twitter ve Facebook çılgınlığı sürüp gidiyor. Öyle ki artık insanlar bu gibi sitelerde sahip oldukları arkadaş sayısıyla övünür oldular. Bu gibi sitelerin kullanıcılarının böyle bir eğilimi olduğunu farkeden uSocial adlı bir şirket, bu trendi paraya çevirmenin bir yolunu bulmuş.

uSocial Twitter ve Facebook’ta arkadaş satıyor. Facebook’ta 1000 tane yeni arkadaş mı istiyorsunuz? uSocial’a ödüyorsunuz 177 $’ı bir haftada 1000 tane yeni arkadaşınız oluyor. 5000 adet Facebook arkadaşının fiyatı ise 654 $. Site ayrıca Twitter’da da takipçi satıyor. Bir hafta içinde 1000 yeni takipçinin bedeli 87 $. Eğer abartıp 100 bin takipçi istiyorsanız, 3480 $ ödedikten sonra bir yıl içinde buna sahip olabilirsiniz.

Sırf hava atmak için arkadaş satın almak saçma gözükebilir fakat bu gibi siteleri büyük şirketler de pazarlama aracı olarak kullanmaya başladı. Bir firmanın Twitter sayfasındaki takipçi sayısı ne kadar çoksa duyurulan haberler ve reklamlar o kadar çok kişiye ulaşıyor demektir. Keza Facebook için de aynı şey geçerli. Bu yüzden şirketler için mantıklı bir haraket olabilcek bu işlemi şahıslar da yapıyorsa onlara Allah akıl fikir versin diyoruz.

YABANCI

Yorum yapın