Chat yaptığı kadının kocası komiseri öldürdü

Son Güncelleme: 20.09.2020 03:53

İnternette arkadaş bulma umudu sadece gençlerin değil orta yaşlılarında oldukça merakını çekiyor. İşte Bu olay Bursa’da olmuş ve komser Chat yaparken tanıştığı kadının kocası tarafından kurşunlanarak öldürülmüş.

Bursa’daki esrarengiz cinayetin sır perdesi aralandı. 1 ay önce cesedi bulunan ve dolandırıcılık iddiasıyla açığa alınan komiser Sadık Murat Kaçar’ın chatte tanıştığı ve aşk vaadiyle dolandırdığı kadının eski kocası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Vergi borcunu yatırmak için gittiği tapu dairesinde eski eşi Melahat Göksu ile ortak aldıkları yazlık evin Kaçar’ın üstüne yapıldığını öğrenen Sıddık Akman, çılgına döndü. Akman, birkaç kez konuştuğu ancak evi geri vermeyeceğini söyleyen Kaçar ile randevulaştı.

Kaçar ev konusunda bir türlü ikna olmayınca Akman tarafından kurşunlanarak öldürüldü. Yaklaşık 1 ay süren soruşturma sonrası yakalanan Akman sorgusunda cinayeti itiraf etti. Sohbet odaları içerisinde bu şekilde Chat sohbet yüzünden bu türden olayları çok fazla duyacağımıza benziyor bakalım neler olacak.

Yorum yapın