Nazlim dedikodu yarışma sohbet kanalı hakkında bilgiler

Son Güncelleme: 21.09.2020 10:58

sohbet.nazlim.net sitesine ait dedikodu yarışma kanalı, 24 saat canlı, devamlı soru soran botu ile kullanıcılarına neşeli dakikalar geçirtiyor hemde kültür ve bilgi hazinelerinin yenilenmesini sağlıyor.

Dedikodu kanalımızdaki KelMahmut yarışma botumuz, kullanıcılarımızın şimdiden sevgisini kazanmış durumda. Herhangi bir sorun nedeniyle kanalda bulunmuyorsa yarışmacı arkadaşların tepkisini çekmekte Kel nerede diye sormaktadırlar.

Soruları devamlı değiştirmeye ve yenilemeye çalışıyoruz ki böylelikle kullanıcılarımızın bilgi birikimleri dahada gelişsin ve yeni şeyler öğrenebilsinler diye.

KeLMaHMuT yarışma botumuzdaki oyun skorları 2 yada 3 haftada bir yenilenmekte ve yarışma heyecanı böylelikle tek kişiye endekslenmemektedir. Devamlı sayaçlar sıfırlandığı için herkesin yarışma kanalımızda birinci olma şansı yüksektir.

Chat ve sohbet kanallarımızın amacının sadece arkadaş bulmak olmadığını ve sadece kullanıcılarımıza hitap ettiğimizi böylece kanıtlamış bulunuyoruz. Yarışma kanalımızdaki skorlarınızı ayrıca online olarak anlıkda takip edebiliyorsunuz. Yarışma botumuz bunu sizlere sık sık bildirmektedir. sohbet.Nazlim.net kanalları üzerinde #dedikodu kanalına ulaşmak için /join #dedikodu yazıp entere basmanız yeterli olacaktır.

Yorum yapın