Nazlim Chat kanalı hakkında bilgiler

Son Güncelleme: 20.09.2020 09:17

Nazlim Chat kanalı hakkında bilgi – Nazlim.Net sitesinin Nazlim chat kanalının sopları ve kullanıcılar hakkında bilgiler vermeye çalışacağım sizlere arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere www.nazlim.net ve sohbet.nazlim.net sitesinin sahibi KARACABEY yani ben soaplarımız TaTLiCaDi, Emre, Eti Form ve Aylin nickli görevlilerimizdir. Bu arkadaşlarla kanal hakkında her türlü sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca aopluk başvuruları için artık forumumuzun bu bölümüne başvurmanız gerekecek. Aop olabilmeniz için yazacağımız şartları kabul eden ve bu şartlara uyan kullanıcılarımız Nazlim chat kanalımızda aop olabileceklerdir.

Nazlim kanalımızda kesinlikle yabancı dil konuşmak yasaktır. Yabancı dil konuşmak için dillere uygun ülke kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Sitemizin ana sayfasında belirttiğimiz üzere Nazlim kanalımızda sohbet hiç bir zaman durmaz ve devamlı kanalımızda sohbet olur. Kanalımız üzerinde bu kadar sohbet olunca da, sizlerinde uyması gereken bazı kurallar koymak zorunda kaldık.

Kanalımızda yabancı dil haricinde, küfür, flood, tekrar, diğer kullanıcıları rahatsız eden cümleler, aoplar ve soplar ile tartışmak kesinlikle yasaktır. Bu yüzden görevli arkadaşlarımızın uyarılarını dikkate almanızı tavsiye ederim. Kullanıcıların nicklerinin bulunduğu sağ kısımda üstte kırmızı renkte @ işareti başlayan nickler kanal görevlileridir ve sizlere kural ihlali durumunda kanaldan atabilirler. Bu yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Server üzerinde kanalımıza girmek için /join #Nazlim yazıp entere basmanız yeterli olacaktır.

Bu yazımız forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine sohbet.nazlim.net sitesine aittir ve KARACABEY tarafından yazılmıştır.

Yorum yapın