Chat Sohbet Odaları Kameralı Olsun Diyenler Buraya

Son Güncelleme: 20.09.2020 19:09

Yazılı chat yani diğer anlatımı ile birbirini görmeden karşıdaki ile sadece yazı yolu ile yazışmak vardı eskiden. Kısaca sen yazıyı beğenir hoşuna giderse belki dahada ilerletir arkadaş dost belki de o kişi ile sırdaş bile olabilirdin. Daha sonra ise birbirini görme imkanına sahip olup böylelikle sohbet devam ederdi. Şimdi ise konuyu biraz daha genişleterek direk sohbet esnasında ilk anda karşıda ki kişi kimdir nedir yüzünü görebileceğiniz bir sistem ile sitemizi yenilemeye başladık.

chat sohbet odalariChat sohbet odaları içerisinde yıllardır yeni arkadaşlarla tanışıp yeni dostluklar kuruyorsunuz arkadaşlar. Bazı arkadaşların yoğun isteği üzerine bizlerde chat sohbet odaları kameralı olsun mu olmasın mı diye araştırma yaptırdık ve bir anket hazırladık.

Bu anket neticesinde herkesin yani büyük kısmın bu yönde isteğinin olduğunu anlamış bulunuyoruz arkadaşlar. Merak etmeyin çalışmalara başladık ve yakın zamanda bu değişikliğin bir anda önünüzde olacağından hiç şüpheniz olmasın. Bu aşamada bu kameralı sohbet odaları için yenilikler neler olacak onları da sıralamaya çalışalım.

1- Sohbet esnasın karşınızdakini görme imkanı ve onunda sizi görme imkanı.

2- Sohbet odasına Facebook üzerinden de bağlanabilme imkanı.

3- Yazı yazmaktan elleriniz yorulduysa yazmayı bırakın onuda düşündük. Sesli butonu ile karşınızdaki kişiyle konuşma imkanı.

4- Konuşmak yada video ile kendinizi göstermek istemiyorsanız profil fotonuzun sağ üst köşede olması imkanı.

5- Bunların hiç birisi olmasın diyorsanız onuda düşündük ve sadece yazılı şekilde ne sen onu görebileceğin nede onun seni görebileceğin şekilde apletin ayarlanması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir