Adana’da Chat Yapan Adamın Kafasına Karısı Düştü

Son Güncelleme: 13.09.2020 15:37

Daha şimdiden oha diyenler olduğunu biliyorum ama okuduğum kadarıyla doğruysa bu olay büyük geçmiş olsun arkadaşa. Türkiyemiz’de olacak hadiselerden bir tanesi daha gerçeklemiş oldu böylece. Geçenlerde biliyorsunuz denizde yüzenlere Fethiye’de otomobil çarpmıştı şimdi ise gülerek söylüyorum adamın kafasına karısı düşmüş.

chat yapan adamın kafasına karısı düştüOlaya bakıldığında bir kıskançlık hatta meraktan ileri gelmekte gibi görünüyor ama zararı gören adam olmuş diyebiliriz. Bana biraz sallama haber gibi geldi ama sizlerde okuyunca şaşıracaksınız.

Adana’da yaşayan M.G, işten geldiği anda hemen bilgisayarın başına geçip saatlerce orada kalan ve yemeğini bile pc başında yiyen kocasının durumundan şüphelendi. Kocasının devamlı yazı yazdığını farkeden M.G başlarda durumdan şüphelenmedi ama uzun süre bu olayları görünce eşinin başka bir kadınla yada başkaları ile chat yaptığını düşünmeye başladı. Kısaca eşim beni başka kadınlarla internet üzerinden aldatıyor mu diye düşünceye kapılmış diyebiliriz.

Kocası F.G’ye ne yaptığını soran kadın birbirinden tutarsız cevaplar alınca iyice şüpheye kapıldı ve sonunda onu takip etmeye başladı. Salonda duran pc masasını bilgisayarı gardrop’un olduğu odaya taşıdı. Eşi uzun süre burada da karşıdaki kişilerle konuşmaya devam edince en sonunda planını yaptı ve uygulamaya başladı.

F.G’nin işten dönmesine az bir süre kalınca onu telefonla arayarak annesinin yanına gideceğini yemeği hazırladığını söyleyerek gardrop üzerine çıkarak orada saklandı. Her zaman ki gibi işten eve gelen F.G hemen bilgisayar başına geçti. Yine acele bir şekilde bir şeyler yazmaya başlayan adamı tam göremeyen karısı gardrop’un kenarlarından tutarak kafasını iyice uzatıp ne yazdığını anlamaya çalışıyordu ki aniden eli kaydı ve adamın kafasına düştü. İkisi birden yere düşen karı koca arasında ilk ayağa kalkan kadın oldu. Eşinin baygın olduğunu farkeden M.G hemen ambulansı arayarak yardım istedi. Aynı gün hastaneden taburcu olan adam karısından davacı olmadı. Pc başında onca vakit geçirmesinin ve hararetli bir şekilde yazmasının sebebi ise günlükmüş. Gün boyu yaşadığı şeyleri günlüğüne yazdığı daha sonra anlaşılabildi. Sizlerde eşlerinizin sohbet platformlarında devamlı gezmesinin sebebini merak ediyorsanız bence bu hikayeyi okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir