Chat aşkı için evden kaçtı

Son Güncelleme: 14.09.2020 07:24

Chat sohbet ortamında tanıştığı erkek ile buluşmak için Bursa’da ki evinden kaçan kızı polisler yakaladı. Bursa’da internette sohbet ortamında tanıştığı erkek arkadaşıyla gece buluşmak için evden kaçan kız, polis ekiplerine yakalandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Osmangazi ilçesi Abdal Caddesi’nde ikamet eden D.K., chat sohbet ortamında tanıştığı genci gece 03:30 sıralarında arayarak buluşmak istediğini söyledi. Buluşma yeri olarak adliye aralığını belirleyen D.K., 21 yaşındaki F.K.’ye verdiği adrese gelmesini belirtti. Buluşma noktasına gelen F.K., D.K.’yi 16 R 7315 plakalı aracına aldı. O esnada polisin durumunu şüpheli görüp durdurmak istediği araçtan inerek hızla kaçmaya başlayan D.K., kısa bir kovalamacanın ardından yakalandı. Erkek

arkadaşıyla birlikte karakola götürülen ve polis ekiplerini uzun süre yanlış adresler vererek oyalayan küçük kız, ailesine haber verilmemesini istedi. İfadesi alınan F.K. ise, D.K. ile chat yaparken tanıştığını söyleyerek kızın yaşının küçük olduğunu bilmediğini söyledi. Polisin uzun uğraşlar sonrası evinin adresini öğrendiği D.K., ailesine teslim edildi.

Yorum yapın