Sohbet.net tekrar aramalardaki yerini aldı 2. sırada

Son Güncelleme: 14.09.2020 05:55

Sohbet net sitesi uzun zamandır Google aramalarında arka sayfalarda çıkıyordu ve şimdi tekrar yerini almışa benziyor. Yakında ilk sıraya çıkacakların sohbet net yönetimi ve site sahibi emin.

Sohbet net uzun bir aradan sonra tekrar aramalardaki yerini aldı ve 2. sıraya kadar yükseldi. Bir süredir ya cezasından dolayı yada nedendir bilinmez aramalarda görünmüyordu ama bugün itibari ile sohbet aramasında 2. sırada. Onun üstünde ise belkide Türkiye’de linki olmayan site kalmayan trsohbet.com sitesi var.

Sohbet kelimesi ne kadar zor olsa da Google hak edene hakkını fazlasıyla veriyor. Yapılan bazı hatalardan dolayı o dönemler neredeyse Türkiye’de ceza almayan site kalmamıştı ve bunlardan birisi de sohbet net sitesi oldu. O kelimede bana kalırsa en temiz sitelerden birisi bence o firma.

İçerisinde bulundurduğu yüzlerce kanal ile liderliğini sürdürse de rakiplerinin haksız rekabetinden de kurtulamıyor. Ne yazık ki şu anda yapılacak birşey yok Google’ın olaya el atması bekleniyor. İnanın bana yukarıda ki yazımız her ne kadar 2009 yılında da yazılmış olsa da 2017 yılında olduğumuz şu günlerde bile değişen bir şey olmadı.

Bu yazımız forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlim.Net sitesine aittir ve KARACABEY tarafından yazılmıştır.

Yorum yapın