Mynet Sohbet Kapandı Keşke Kapanmasaydı

Son Güncelleme: 15.09.2020 06:32

Mynet Sohbet Kapandı Keşke Kapanmasaydı

Kimse istemiyordu ama maalesef olan oldu ve kapandı. Türkiye’nin en fazla girilen sohbet sitesi böylelikle yerini başka sitelere bırakmış. Evet keşke kapanmasaydı diyenler çoğunlukta çünkü kapanmasına alışamayanlar o kadar çok ki.

Mynet Sohbet servisinin kapanması ile ilgili Mynet yönetiminden hiç bir açıklama yapılmadı ama sorular cevaplar bölümünde bu konu bayağ tartışılmış. Cevap ise henüz bulunabilmiş değil.

Öylesine konuyu bilmeyenler varki hala giremediğini girmek için ne yapmak gerektiğini soranlarla dolu mynet soru cevaplar bölümü. Tabiki bu bölümdede yine konulara kullanıcılar cevap verdikleri için tatmin edici cevaplar verilmemiş. Genelde verilen cevaplar ise şöyle: Sebep Mynet SMEET

Yani kısaca Mynet Sohbet servisini mynet smeet uygulaması için kapatmış arkadaşlar. Artık hepiniz bilinçlenin lütfen. Ama keşke kapanmasaydı diyenleriniz hala çoğunlukta onuda biliyorum. Yalnız bilinen şey şu artık açılmayacak. CHAT yapmak için kendinize başka yer arasanız yada Mynet Smeet uygulamasına alışsanız güzel olacak arkadaşlar.

Yorum yapın