Chris Brown Rihanna İçin Ağır Konuştu Herkesle Yattı Dedi

Son Güncelleme: 11.09.2020 06:34

Chris Brown Rihanna İçin Ağır Konuştu Herkesle Yattı Dedi

Rihanna ve rapçi Chris Brown yıllarca fırtınalı bir ilişki yaşadı. Geçtiğimiz yıllarda Chris Brown`ın Rihanna`ya yumruk atmasının ardından çift tekrar bir araya gelmişti. İkinci beraberlikleri de uzun sürmeyen Riri ve Chris Brown tekrar ayrıldı ancak birbirlerine sataşmaya devam ediyorlar. Bu yılın başlarından bu yana Vietnam asıllı model Karrueche Tran ile beraber olan Chris Brown yeni şarkısı “I`m Still”in sözlerinde hem Rihanna`ya hem de Tran`e yer veriyor.

İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre şarkıda, “Artık 24 yaşındayım. Evet yaşlanıyorum. Ama kalbimin soğumasına aldırmıyorum. Sektördeki herkes benim k…ğı s..ti. Tüm arkadaşlarım sana söylemiştim dedi” diyor. Küfür içerikli şarkının sözlerinin bu kısmından Rihanna`ya hakaret ettiği sonucu direkt olarak çıkarılmasa da şarkının devamı iki kez düşündürüyor. Yeni sevgilisi Karrueche Tran`den bahsettiği açıkça belli olan kısım da Brown, şöyle devam ediyor:

“G.. kıçlı herif nefret etmeyi bırak. Hepiniz kıskanıyorsunuz çünkü sıradan o…puları s..iyorsunuz. Hiçbir şey benim Asyalı sevgilimden daha iyi değil.”

Yorum yapın