Partnerinizi Heyecanlandırmanın Yolları

Son Güncelleme: 09.09.2020 07:22

Partnerinizi Heyecanlandırmanın Yolları – Partnerinizi heyecanlandırmak istiyorsanız sizde bu yazıyı mutlaka okumalısınız. İşte Partnerinizi Heyecanlandırmanın Yolları ;

İyi bir cinsel yaşam, partnerinizi heyecanlandırmaktan geçer. İşte cinsel hayatınızı daha heyecanlı hale getirmenin püf noktaları..

1. Beyin: Ellerinizi, parmaklarınızı kullanarak partnerinizin saç diplerine masaj yapın. Bu onu heyecanlandıracaktır.

2. Bilekler: Bilekler ve çevreleri çok hassastır. Bu bölgelerden sinirler geçtiği için hassaslık da artar. Bu da direk partnerinizi uyarır.

3. Karın bölgesi: Karın bölgesi hem erkek hem de kadınlar için çok hassas bir bölgedir. Pelvis bölgesiyle bağlantısı olduğundan kan akışı burada daha hızlıdır çünkü bu kan akışı cinsel bölgelere de iletilir. Bu bölgelere ve kalçalara dokunmak onu harekete geçirecektir.

4. Sırt bölgesi: Sırt çoğu erkek için önemlidir. Partnerinizin omuriliğine özellikle kuyruk sokumuna doğru yapacağınız masaj çok etkili olacaktır.

5. Kulaklar: Eller ve ayaklar kadar kulaklar da çok hassastır. Kulak memesine dokunmak ya da nazikçe ısırmak partnerinizi kesinlikle baştan çıkaracaktır. Ayrıca ortama romantik bir müzikle de katkı sağlayabilirsiniz. Müzikle ve kulaklarla uğraşmak ortamı daha da ısıtacaktır.

6. Gözler: Partnerinizden gözlerini kapatmasını isteyin. Biraz bekleyin, onu heyecanlandırın. Yavaşça göz kapaklarını öpün.

7. Ayaklar ve kalçalar: Dizlerin arkalarından başlayarak kalçalara doğru partnerinizi yavaşça ve nazikçe öpün. Her öpüşünüzde sinirler uyarılacak ve partneriniz uyarılacaktır.

Mynet

Yorum yapın