Öpüşmenin Püf Noktaları

Son Güncelleme: 20.09.2020 15:33

Öpüşmenin Püf Noktaları – Öpüşmek aslında sanattır desem yeridir ve bu sanat doğru şekilde kullanılmalıdır. Sadece size değil karşınızdakinede zevk ve mutluluk vermelidir.

Bir ilişkinin en önemli bölümlerindendir öpüşmek. Pek çok aşk böyle başlar. Önce gözler, sonra dudaklar kilitlenir Öpüşmek ilişkideki pek çok gizli kalmış gerçeğin aydınlanmasına neden olur. İlişkinizin bilinçaltı için öpüş tabirlerine başvurmanız kaçınılmazdır. Aşağıdaki maddeler, öpüşme analizleri için önemli ipuçları veriyor.

Dilini kullanarak öpüyordu, hemen vazgeçti
Çünkü büyük olasılıkla siz çok fazla ateşli bir karşılık verdiniz. İlişkinizin gidişatı üzerinde düşünmeye ihtiyacı var ve sizin her baskın hareketiniz ve yanıtınız onu korkutuyor. Bunu hissettiğinizde onu korkutmamaya çalışmalısınız.

Sizi öpmüyor, daha çok boynunuzla ve daha aşağısıyla ilgileniyor!
1. Kötü öpüşüyorsunuz.
2. Duygusal çalkantılar içinde ve çok güvensiz.
3. Monogam değil.

Öpüşme sırasında gözleri sürekli açık
Bir anlamda kendine güvensizlik ve paranoya göstergesi. Kendini kaybetmiyor, Kafasında başka bir mesele var.

Öpüşme konusunda ilk adımı siz atıyorsunuz sürekli.
1. İlişkinin biçimlenişi konusunda kararsız ve kendini sorumlu hissetmek istemiyor.
2.Öpüş biçiminizi hiç sevmiyor.
3. Sizden fena halde çekiniyor.

Her uzun öpüşmenizden sonra esniyor Size fena alışmış, heyecanı az.

Her öpüşmeden sonra canının yandığını belirtiyor
Herkes öpüşürken küçük ısırmalardan haz duymaz. Bu konudaki eğilimlerin karşılıklı paylaşılması şart. Üstelik erkekler canlarının yanması konusunda kadınlardan daha tepkisel davranabilirler.

Farklı Bir İncelikle Öpüşme..

Nereyi nasıl öpeceğini bilmeyeli o kadar çok insan var ki, şaşarsınız diyor bir cinsel tedavi uzmanı. «Seksin Zevki» kitabı şöyle der; «İyi bir öpüş, öpülenin nefesini kesmeli fakat onu havasız bırakmamalı (bir hava yolunu açık bırakın) ve hiç kimse burnunun yüzünün üstünde ezilmesinden hoşlanmaz.» Öpüşme, ağzın ağızla, ağzın vücutla birleşmesi demektir. Aynı zamanda yakınlığı, sevgiyi dile getirir (erkekler bu nedenle fahişeleri asla öpmezler). Fakat günümüzde, yatağa hemen gidebilme telaşıyla öpüşmenin kendine özgü sanatı unutulmaktadır. Erotik öpüşme sevişmeye başlamanın bir yoludur, kadına uyarılmak için zaman verir ve eşlerin birbirlerinin bedenlerini tanımalarına ya da hatırlamalarına olanak verir.

İyi bir öpüşme kadınlar ve erkekler tarafından şöyle tanımlanmakta:

* Nemli ile çok ıslak arasında bir yerde
* Yeri iyi ayarlanmış
* Saldırgan olmayan
* Duygulu
* Yoğun
* Sıcak ve verici

Bir dolu kadın ve erkek derki; günümüzde cinsel organların öpülmesinin adeta bir zorunluluk kabul edildiğini söylediler., Sevişmede hiçbir şey zorunlu olmamalı. Cinsel organların öpülmesi, vücudun diğer bölgelerinin öpülmesi gibi, öpülene zevk vermek için yapılması gereken bir bir şeydir. Vücut kokularından çekinme, cinsel organların öpülmesini engelleyen nedenlerden biridir. Cinsel tedavi uzmanları temiz bedenin doğal kokusunun genellikle karşıt cinsi çektiğini ve istenirse kokulu sularla banyo yapmanın sevişmeye çeşni katacağını söylemekteler. Öpüşme diye konuyu özetledi Houston’lu bir radyo program yapımcısı, ilgi gösterme, iyileştirme, ısıtma, sevme, şefkat göstermedir. iki insan arasında olabilen en mahrem ilişkilerden biridir.

Yorum yapın