iyi sevgili nasıl olunur

Son Güncelleme: 13.09.2020 22:53

iyi sevgili nasıl olunur

Sevdiğiniz kişi ile ilgili problemleriniz varsa karşı tarafa göre mükemmel sevgili iyi sevgili olmak istiyorsanız vereceğimiz bu tüyoları dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Her kız sevgilisine iyi davranması gerektiğini söyleyen altın ilişki kurallarını bilir. Bunun dışında birliktelikte dikkat edilmesi gereken ‘iyi sevgili tavırları’da var.

1- Arkadaşlarıyla futbol izleyin. Zamanınızı birlikte birbirinize iltifat ederek geçirdikten sonra onu memnun etmek elinizde. Zamanınızı onun arkadaşlarıyla maç izleyerek veya sohbet ederek geçirdiğinizde mutlu olacaktır. Ancak işi abartıp kendinizden geçmeyin, bağırmayın ve argo konuşmayın. Bu ortamda seksiliğinizi korumanız zor olsa da, başkaları tarafından çok anlaşılmayan ufak tefek hareketlerle onu rahatlatabilirsiniz.

2- Ona favori takımının maç bileti, konser bileti alın, sizin ne kadar hassas olduğunuzu görecektir. Ona süveter almayın. Annesi onun için bol bol kıyafet alıyordur. Bunu aklınızdan bile geçirmeyin.

3- Evinde veya buluştuğunuzda kolyenizi ‘unutun’. Buna benzer eşyaları her gördüğünde sizi düşünecektir. Yanından ayrılırken diş fırçanızı banyosunda bırakmayın.

4- Buluşmanızla veya onunla ilgili kısa ve sevgi dolu mesaj gönderin.Ancak mesajınız 2 cümleden uzun olmasın. Unutmayın mesaj hızlı iletişim içindir.

6- Beyaz ya da pembe, lavanta gibi pastel tonlarda dantel iç çamaşır giyin. Üzerinizden çıkarmakta zorlanacağı şeyleri giymeyin. Bu durumdan oldukça sıkılacak ve güzelliğinizin farkına varamayacaktır.

7- Seks yaparken ona derin bir öpücük verin. Orgazm olduğunuzu ve çok hoşunuza gittiğini ona gösterin. Gelecek sefere durumu siz ele alın ve onun mutlu olmasına yardımcı olun. Sahte şekilde orgazm olmayın. Bu durumda her şeyin yolunda olduğunu düşünecek ve neyin yanlış olduğunu bilemeyecek. Bu da ilişkinizi olumsuz etkileyecek.

8- Ailesini ziyarete gittiğinizde el yapımı şeyler götürün. Çok zamanınızı almayacak onların damak tadına uygun yiyecekler götürmeniz, annesinin kalbini kazanmanızı sağlar. Pahalı ve klasik hediyeler götürmeyin. Bu onları küçük gördüğünüz anlamına gelebilir.

9- Hafta sonunuzu birlikte kısa bir seyahat için değerlendirin. Sahil ya da dağ gezisi olabilir. Adrenalin sizi birbirinize daha da yakınlaştırır. Gideceğiniz yerde tüm zamanınızı uykuda ve kahvaltıda geçirmeyin. Gelişi güzel çıkılan, plansız bir tatil size farklı romantik ortamlar hazırlayabilir.

5- Buluştuğunuz zaman yürürken ya da otururken onu beğendiğinizi ya da desteklediğinizi gösteren yanağına hızlı bir öpücük kondurun. Ancak üzerine çok fazla düşmeyin. Her zaman kucağına oturarak, kollarınızı boynuna dolayıp bebek muamellesi yapmayın.

Sevgili adaylarında bu konulara dikkat edin!
Zeka:Birbiriniz için yeterince zeki olmanız gerekir.
Duygu:Hakkında aynı değerlere sahip olmanız gerekir.
İş:Benzer iş ahlakına sahip olmalısınız.
Aile:Birbirinizin ailesini kabul etmeli ve gelecekte nasıl bir aileye sahip olmak istediğiniz konusunda benzer fikirlere sahip olmak ilişkinin önünü açabilir.
Maneviyat:Ya birbirinizin dini inançlarını paylaşmalı ya da farklılıklarınızı kabul etmelisiniz.
Yaşam:Ne kadar ve nasıl sosyalleşmek istediğiniz konusunda benzer görüşlere sahip olmanız gerekir.
Para:Bu konuda aynı değerleri paylaşmalısınız.
Seks:Cinsel olarak aynı şeyleri sevmeli ve birbirinizle seks yapmaktan hoşlanmalısınız.

Siz nasıl bir sevgilisiniz?
Dr. Sari Locker’a göre, insanları nasıl cezbettiğinizi anlamanız, uyumlu bir partner ararken size yardımcı olur. Locker, kişinin seksiliğini ifade edebileceği dört farklı yol olduğunu söylüyor:

ROMANTiK
Romantik bir seksilik sergilemek için sevgilinize çiçek gönderin. Yatak odasını mumlarla donatın. Sevgilinize kokulu yağlarla masaj yapın. Bütün geceyi sevgilinizle kırmızı şarap içerek geçirin. Onunla hayatın anlamı hakkında konuşun. Ona sevimli hayvan isimleri takın, aşk şiirleri yazın. Uyku vaktinde birbirinize romantik hikayeler anlatın. Romantik olmak kur yapmanın bir parçasıdır. Romantik yanı ağır basan bir seksilik, bu tarza ilişki boyunca devam edeceğiniz anlamına gelir.

DOĞAL
Çaba göstererek elde edebileceğiniz bir şey değildir. Çoğu durumda buna ya sahipsinizdir ya da değilsinizdir. Sade bir çekicilik istiyorsanız şu doğal seksilik özelliklerini bir deneyin: Sevgilinizle çıplak yüzün. Gözlerden uzak, ormanda el ele gezin. Terli terli seks yapın ve birkaç kere orgazm olun. Birlikte kahkahalar atın, spor yapın. Evde çıplak olarak gezin. Hiç düzeltme yapmadan, ne düşünüyorsanız onu söyleyin. “Seni seviyorum” demekten korkmayın.

CiLVELi
Cilveli biriyseniz, bu gerçek bir tahrik unsurudur. Partnerinize zekice şakalar yapın. Hediyelerle onu şaşırtın. Sevgilinizi ellerinizle besleyin, gıdıklayın. Kulağına tatlı şeyler fısıldayın. Telefonda seks yapın, cilveli e-postalar gönderin. Odanın bir ucundan ona gülümseyin. Bol bol öpüşün ve bol bol ön sevişme yapın. Cilveli olmak çok eğlenceli olabilir ve yeni biriyle işleri yürütmenin harika bir yoludur.

EROTiK
Seksiliğin en açık biçimidir. Bayağı ve edepsizdir, ateşli ve yoğundur ve şüphesiz seksidir! Bunun için, cinsel imalar taşıyan sözler söyleyin. Hatlarınızı açığa çıkaran kıyafetler giyin. Sevgilinizi tahrik etmekten zevk alın. Yatarken seksi iç çamaşırları giyin. Onun için striptiz yapın. Saatlerce ateşli, tutkulu sevişin. Sevişirken seks oyuncakları kullanın. Yemek ve seksi birleştirin. Farklı ve egzotik pozisyonlar deneyin.

Yorum yapın