Erkekleri Tavlamanın Yolları

Son Güncelleme: 22.09.2020 09:24

Erkekleri Tavlamanın Yolları – Çoğu bayan için aslında erkekleri tavlamak çok kolaydır merhaba diyerek başlarlar ve sonu gelir ama her erkekte bu yöntem işe yaramaz hanımlar.

Ayrıca o kadarda kendinize güvenmeyin derim ben.

1- Espri yap: Elbette kötü esprilerden söz etmiyoruz. Yerinde ve zekanı belil eden espriler her zaman işe yarar.
tavlamanın yolları=))

2- Doğal ol: Çoğu erkek gerçek hayatta doğal kızlardan hoşlanır. Zorlama makyaj üzerine oturmayan kıyafetler ve sahte gülüşlerle onu etkilemezsin. Her zaman doğal güzelliğin ön planda olmalı.

3- Cool ol: Eğer fazlasıyla telaşlı biriysen bunu nasıl başarırsın bilmiyoruz ama buluşma öncesi içeceğin sakinleştirici bir çay işe yarayabilir.

4- Vücut kremi kullan: Vücudunda dokunma hissi uyandıracak hafif pırıltı nemlendiriciler her zaman işe yarar.

5- Fazla makyaj yapma: Yüzünün çekici bölgelerini ön plana çıkartan bir makyajla harikalar yaratabilirsin. Birçok erkek fazla makyajı güzel değil itici buluyor.

6- Rahat kıyafetler giy: Mini etek giymek seni olduğundan çekici gösterebilir ama eğer oturup kalkarken rahatsız oluyorsan boş ver gitsin!

7- Dekolteni abartma: Bütün erkekler dekolteden hoşlansa da konu kız arkadaşları olduğunda durum değişiyor. Eğer planlarında onu uzun süreliğine etkin altına almak varsadekoltenin dozunu iyi ayarla.

8- Seksi görünmeye çalışma: Bu gerçekten yerinde olmadığı zaman itici olabilir. Bunun zaten farkında olduğundan emin ol!

9- Tarzını konuştur: Özgün biri olduğunu düşünüyor olabilirsin ama unu sence de kıyafetlerine yansıtman gerekmez mi? Kimsenin kullanmaya cesaret edemediği aksesuvarlar iyi bir başlangıç olabilir.

10- Mat ruj yerine lip-gloss kullan: Erkeklerin çoğu koyu mat rujların ancak gece bir davete gidilirken sürülmesini doğru buluyor. Gündüz için her zaman renksiz veya şeftali tonlarında lip-gloss’ları tercih et.

11- Parfümünü saç ve bileklerine sık: Böylece hareket ettikçe parfümünün kokusu dalga dalga yayılacak.

12- Konuşurken gözlerine bak: Saklayacak bir şeyin olmadığını ve kendisinden de aynı şeyi beklediğini anlatmanın en iyi yolu bu.

13- Gizemli takıl: Açık olmakla gevezeliği karıştırma. Bırak seni çözmek için biraz zaman harcasın.

14- Dinle: O konuşunca başka şeylerle ilgilenmeyi unut ve arada bir gülümseyerek ve başını sallayarakkonuştuklarının senin için ne kadar önemli olduğunu hissettir.

15- Fazla esprili ya da melankolik olma: İkisinin de fazlası işe yaramaz hatta ters teper.

16- Kendine her zaman güven: Erkekler kendine güvenen kızlara bayılırlar. Ama bunu sakın abartma komik duruma düşebilirsin.

17- İltifat et ama abartma: Gözlerinin ne kadar etkileyici olduğunu söyleyebilirsin ama bunu sürekli tekrarlarsan samimi olmadığını düşünebilir.

18- Maça gitmeyi teklif et: Bir erkeği bundan daha iyi gaza getirecek bir şey olamaz. Ama sakın maç sırasında sıkıldığını belli etme.

19- Manikürünü ihmal etme: Erkeklerin çoğu bir kızın önce ellerine bakar. Bakımsız eller ne kadar cool olduğunun değil tembel olduğunun göstergesidir.

20-Hesabı paylaşmayı teklif et: Bunu ikinci ve daha sonraki buluşmalarda teklif etmen ne kadar düşünceli olduğunu gösterir.

21- Onu okul çıkışı çay içmeye davet et: Bunun için illa bir bahanen olsun istiyorsan eve gitmek istemediğini söyleyebilirsin

22- Başarısız olduğu ders için ona yardım et: Biraz haince olabilir ama onunla daha yakın olmak için mükemmel bir fırsat.

23- İlgini belli et ama üzerine düşme: Böylece seni merak etmesini ve düşünmesini sağlayacaksın.

24- Tutarlı ol: Birbiriyle çelişen ifadeler kullanmaktan kaçın. Ne istediğini bilen kızlar her zaman tercih sebebidir.

25- Ona en sevdiği otomobilin maketini hediye et: Unutma onun sevdiği bir şeyi almış olman en pahalı hediyeden bile daha makbuldür.

Yorum yapın