Sevgililer Günü için özel iç Çamaşırları

Son Güncelleme: 18.09.2020 23:06

Sevgililer Günü için özel iç Çamaşırları – Sevgililer gününe özel bu iç çamaşırları gerçektende erkeklerin aklını başından alacak cinsten. İşte o iç çamaşırları;

58 yıldan beri önemli ve özel günlerin markası olarak tercih edilen MagicForm, 2011 Sevgililer Günü Koleksiyonunda da kendi değerini bilen ve hayatı eğlence ile yaşayan kadınların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Koleksiyonda, aşkın simgesi olan kırmızının yanı sıra, mor, siyah ve pudra renkleri ile hayat bulan ürünler, senenin en sevgi ve eğlence dolu günü için karakterini ön plana çıkartmayı seven kadınlara markanın Baş Tasarımcısı Gamze Civelekoğlu ve ekibi tarafından ithaf edildi.

Kadın vücuduna en yakın kumaş olan ipek, yumuşacık saten ve saf kotondan hazırlanan koleksiyona, dantelin feminen ve karşı konulmaz dokusu eşlik ediyor.

Siyah ve camel ile hazırlanan leopar desenli takıma, bacak bantları eşlik ederken, baby doll ve geceliklerde kırmızı rengin hakimiyeti hissediliyor. İçindeki çocuğu her zaman yaşatmayı seven genç kızlar ve kadınlar için hazırlanan kalp desenli müzikli külotlar ve pijama takımlar, bu özel günün teması için tasarlandı.


Yorum yapın