Gerçek Aşkı Bulmak için Yapılması Gerekenler

Son Güncelleme: 16.09.2020 10:39

Gerçek Aşkı Bulmak için Yapılması Gerekenler – Gerçek aşkınızı yada hayatınızın aşkını arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz. İşte Gerçek Aşkı Bulmak için Yapılması Gerekenler;

Hayatınızdaki mükemmel adamı bulmak için altıncı hissinizi nasıl kullanıcağınızı psişik zaman dilimlerini kullanarak öğrenebilirsiniz.

Aşkı hep yanlış yerlerde aramaktan bıktınız mı? Sezgilerinizi ayarlamak izaman alabilir. Mükemmel partneri bulmak için gerçek mücadele içgüdüleri görmekte yatıyor.

İnsanlar altıcı hislerini kullanmaktan daha çok, diğer insanların anlatıklarına kulak veriyor. Sonunda da kalp kırgınlıkları oluyor. Sevginin karışık olduğunu düşünebilirsiniz ama içgüdülerinizi kullandığınızda çok basit olduğunu göreceksiniz.

Bay dogru ve bay yanlışı bulmak için adımlarımı izleyin.

Gizli güçlerinizi fark edin!

Hepimizin sezgileri vardır. İnsanlar hakkında hissettiğimiz duyguların ne olduğunu kendimize itiraf etmeli, görmezden gelmemeliyiz. Çoğu zaman bunu çok geç anlar ‘Aslında hissetmiştim, böyle olacağını anlamıştım’ gibi cümleler kurarız.

Sezgiler nasıl açılır?

Aklımız genellikle günlük işler ve sorunlarla doludur. Aklımız sürekli meşgul olduğundan ilişkiler konusunda sezgilerimize bakmadan kötü kararlar alırız. Öyleyse zihnimizi temizlemek için her gün bir saat her şeyi br kenara bırakıyoruz. Radyoları, telefon ve televizyonları kapatıyoruz. Gözlerimizi kapatıp dikkatimizi düşüncelerimize ve sorunlarımıza veriyoruz. Sezgiler sakin anlarda daha net hissedilir.

Sezginin 7 kuralı

Kural 1: Kendinize inanın
Kendinden şüphe etmeye başladığınızda kendinizi dinlemeyin.

Kural 2: Rahatlayın
Zihne doğru enerjinin gelmesi için rahatlayın.

Kural 3: Rüyalarınızı dinleyin
Sezgisel düşünceler bize sık sık rüyalarla gelir. O kadar ayrıntının içinden uyandığın zaman hatırladığın kadarı sana verilmek istenen mesajdır.

Kural 4: Tesadüfleri farket
Eğer eski bir dosta rastlarsan onu tut. Evren size rehberin olsun diye sezgisel bir mesaj göndermeye çalışır.

Kural 5: Duygularınızı gözardı etmeyin
Bir çikolata ile olumsuz duyguları bastırmaya çalışmayın.Kendinizi daha iyi hissetmek için atıştırmalar yapmak yerine seni mutsuz eden şeyin karşısında dur.

Kurak 6: Vücudunuza dikkat edin
İnsanlardan ne sıklıkla ‘midem beni hasta ediyor’ türünden şeyler duydunuz? Vücudunuzun söylediklerini dinlemek için zaman ayırın.

Kural 7: Uygulamaya geçin
Bu sınavları çalışmadan geçemezsin, aşık olduğun kişiye emek vermeden ulaşamazsın. Bu sezgiyle aynı şey. Güçlerini arttırmak için bunu kullanın.

Geçmişteki ilişkilerinizi anlayın

Geçmişteki ilişkilerinin neden bittiğini anlıyor musun? Bazıları partnerlerini sürekli değiştirir ama ilişkileri hep aynıdır. Tekrar yanlış ilişki yaşamanın 5 negatif nedeni vardır:

– Asla senin için önemli tarihleri bilmez
– Eski eşi için seni bırakır
– Seni çağırmaz
– Seni aldatır
– O senin için asla yeterince iyi değil.

İçgüdüsel alarm zilleri göz ardı etmeyin

Geçmişteki ilişkiler için sorumluluk alma zamanı geldi. Aksi takdirde negatif duygulara sıkışıp kalırsınız. Kendinize şu soruları sorun; “İlişkilerinde hangi uyarıları görmezden geldin? İlişki bittikten sonra kafanda durumu tekrarladın mı? ‘Söylediği zaman doğru olmayan bir şeyler olduğunu biliyordum’ dedim mi?”

Geçmişteki ilişkilerinize ve flört dönemlerinize bakın. O zaman alarm veren zamanları görebilirsiniz. Nasıl bitirdin, nasıl sona geldin, nasıl karşıladın? Bunlarla ilgili düşüncelerini yaz. Şimdi senin için iyi bir bakış açısı oluştu. Yazdıkların hangi işareti görmezden geldiğini anlamanızı sağlar; “Şimdiye kadar eski kız arkadaşları hakkında konuştu mu ve eğer konuştuysa sen o zaman nasıl hissettin? Her hangi bir buluşmayı açıklama yapmadan iptal etti mi? Senin sebep olduğun alarm durumları neydi?” Tüm cevapların sonunda sen bunların en az bir tanesinde anlaşamadığınıza dair işaretleri göreceksin.

Acı veren soruları sorun

Onunla ilgili hissettiklerinizi, sezgilerinizi ve neden aranızda mesafe olduğunu sorun. Bu acı verse de cevapları bilmeniz gerek. Eğer gerçekten geçmişi temiz bir adam olduğunu düşünmüyorsanız daha fazla onunla birlikte olmayın. Şimdiye kadar hiç bir adam senin için yeterince iyi olmamışsa, bu adam neden iyi biri olabilir bu farkı keşfedin. Gerçek aşkı bulmak için kendinizi bilmeniz ve sevmeniz gerekir. O zaman ne istediğinizi bilir, mutluluğa ulaşırsınız.

Ruh eşinizi görün

Şimdi geçmişle barışık olduğunuza göre, geleceğe bakmanızın zamanı geldi. İnsanlar mükemmel sevgiliyi bulmak için aslında çok az zaman ayırır. Şimdi bir kağıt alın ve sizin gelecekteki partnerinizde olmasını istediğiniz 100 şeyi yazın. Bunlar bisiklete binmek ya da seni hayranlıkla izlemesi gibi şeyler olabilir. Eğer istediğiniz kişinin niteliklerini bir yere yazarsanız, partneriniz hemen gözünüzde canlanacak. İnansanız da inanmasanız da o kişi var ve karşınıza çıkacak. Bu hayatınıza giren yeni bir kişi ya da ummadığınız eski bir arkadaşınız olabilir.

Duygularınızı gözden geçirin

Duygular sezgilerin habercileridir. Eğer yeni bir aşk yaşıyorsanız nasıl hissettiğinize dikkat edin. Çoğu kişi flört döneminde zaten tedirgindir. Ancak bunun dışında başka ne hissediyorsunuz? Mutlu musunuz? Rahat mısınız, değil misiniz? Endişeleriniz olağan dışı mı? Eğer öyleyse bunları bir yere not alın.

Bay yanlışı nasıl seçersiniz?

İlişkinin başında veya öncesinde iyi nitelikleri olmayan insanları anlayabilirsiniz. Bu tip adamlara dikkat etmelisiniz. Üç tip yanlış adam vardır; Evli adamlar, oyuncular ve sorumsuz olanlar. Bunların her biri için uyarı sistemi çalışır. O sizinle ilgilenmez ve sadece maddiyata bakarsa evlenmeyin. Başkalarını etkilemeye çalışıyorsa, sana ilgisi azsa iyi bir oyuncudur. Sakın ona yüz vermeyin.

Doğru adamı nasıl seçersiniz?

Uzun zaman sonra sahip olduğun aşkın, uzun vadeli olduğunu nasıl anlarsın? Bir adamın sana gerçekten ilgi duyup duymadıgını anlaman için özel bir yol var. Doğru adamda ılık bir his uyanır ve bu sizi tatmin eder. Unutmayın, gerçek sevgiyi sezgilerinize güvenerek ve anlamaya çalışarak bulacaksınız.

Yorum yapın