Evlilik Kurtarıcı Aşk Oyunları

Son Güncelleme: 09.09.2020 00:22

Evlilik Kurtarıcı Aşk Oyunları – Evliliğinizi renklendirecek aşk hayatınıza renk katacak aşk oyunları için bence tam zamanı. İşte Size Aşk hayatınızı canlandıracak oyunlar;

Erkek arkadaşınıza yapabileceğiniz bazı küçük ve tatlı işkencelerle aşk hayatınızı canlandırabilirsiniz. Onunla başbaşa kaldığınızda her dokunuşunuzun daha etkileyici olduğuna tanık olmak sizi de epey şaşırtacak!

Sosyal ortamlarda neler yapabilirsiniz?

* Yemekte masanın altından bacaklarını okşayın. Bunu yaparken gelebileceğiniz en üst noktaya kadar ellerinizi götürün. Yemeğini yerken bir yandan onu bu şekilde okşamanız, tüm gece boyunca heyecanlı olmasını sağlayacaktır. Ama tabii bu sırada restorandaki diğer insanların sizi görmediğinden emin olmalısınız! Bunun için, masanın altında heyecanlı bir şeyler döndüğünü belli eden mimikleri yüzünüzden silmeniz gerekiyor.

* Kalabalık bir asansörde insanlar karşılarına bakma eğilimindedirler. Bu fırsattan yararlanarak ona iyice yaklaşıp vücutlarınızın birbirine değmesini sağlayabilirsiniz. Veya kimseye çaktırmadan poposunu elleyip onu şaşırtabilirsiniz.

* Birlikte gittiğiniz bir partide, gecenin ilerleyen saatlerinde ona gömleğinin üstünden değil de, yerde daha güzel gözükeceğini söyleyen ateşli bir mesaj atabilirsiniz. O dakikadan sonra sizinle başbaşa kalabilmek için fırsat kollayacağı konusunda garanti veririz.

Evde başbaşa neler yapabilirsiniz?

* Evin içinde heyecanlı olabilecek noktaları keşfe çıkın. Bunu yaparken sevgilinizin sizi izlediğinden emin olun. Örneğin “bu tezgahta oturduğumda senin boyuna yetişebilir miyim” gibi sorular sorabilirsiniz. Sonrasında hiçbir şey olmamış gibi başka bir odaya gidip sanki bu gelip geçici bir fikirmiş gibi onu kışkırtın.

* Erkekler görsel uyarıcılarla tahrik olurlar. Dolayısıyla hiçbir kelime kullanmadan onu baştan çıkarabilirsiniz. Altınızda kısacık etek varken yavaşca eğilip yere düşen bir şeyi alabilir veya üzerinizde sadece daracık bir jean varken, saçlarınızı kurutabilirsiniz. Sizi izlediğinin farkında değilmiş gibi davranırsanız, onu daha çok tahrik edersiniz.

* Arkadaşları evdeyken, diğer odadan ona seslenerek bir konuda yardımına ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Odaya geldiğinde ona sıkıca sarılarak öpmeye başlayın. Ama onu çok fazla hırpalamayın ki, arkadaşlarının yanına döndüğünde şüphe çekmesin!

Yatak odasında neler yapabilirsiniz?

* İşler kızışmaya başladığında, üzerinizdekileri tamamıyla çıkarmak için acele etmeyin. Çünkü üzerinizde en azından bir parça iç çamaşırı bırakmanız, vücudunuzu tam olarak göremediğinden dolayı, onu normalden fazla çıldırtacaktır. Böylece sizi çırılçıplak görmek için sabırsızlanacak ve o tek parçayı bir an önce üzerinizden çıkarmak isteyecektir.

* Yukarıdan başlayarak vücudunun alt kısımlarına kadar onu tutkulu öpücüklere boğun. Karın bölgesinde oyalanırken, bir yandan da parmak uçlarınızla vücudunu okşamaya başlayın. Bu yumuşak dokunuşlar, onun kısa sürede kendinden geçmesini sağlayacaktır. Sonrasında ise çarşafları tutuşturmamak için biraz dikkatli olmanız gerekebilir!

* Sevişme sırasında sevgilinizin üzerindeyseniz, heyecanın dorukta olduğu bir anda kalkarak yatağın diğer ucuna geçin. O noktadan ona baştan çıkarıcı şekilde baktığınızda yattığı yerden kalkıp üzerinize atlaması sadece birkaç saniye alacaktır!

Yorum yapın