Erkekleri Etkilemenin Yolları

Son Güncelleme: 19.09.2020 19:28

Erkekleri etkilemek için yapacağınız seksi hareketler onların aklını başından almanıza yetecektir. Bu yazımızda kadınlar için erkekleri etkilemenin yollarını öğrenebileceksiniz. Buyrun;

Eminiz seksi iç kıyafetler oldukça seksidir ancak bir süre sonra çekiciliğini kaybeder. Bu nedenle sürpriz hareketlerle de bir erkeği kadınlar şaşırtabilir…

Bir erkeğin aklını başından alan, her kadının mutlaka denemesi gereken 8 seksi hareket!

1- Beklenmedik seksi hareketler yapın!

Yeni duş almış, makyajsız halinizle de seksi görünebilirsiniz. Hele üzerinizdeki havlu üzerinizden kazara (!) düşerse süper olur. Bunun yanı sıra banyo kapısını aralık unutmuşsunuz gibi sabunlanmak, sırtınız dönük kurulanmak aranızdaki ateşi yükseltir.

2- Parmak uçlarınızla onu baştan çıkartın!

Ellerinizi çıplak vücudunda gezdirirken seksi şekilde hareket ettirin, tırnaklarınızı can yakmayacak şekilde hafifçe batırıyor gibi yapın. Hassas noktalarını keşfedin!

3- Seksi konuşun!

Bir erkeğin dikkatini çekmek mi istiyorsunuz? Kelimelerin gücünü kullanarak onu baştan çıkarabilirsiniz. Bir erkek ılık nefesini yüzünde hissettiği, seksi konuşmalara hayır diyemez.

4- Buluşmanıza gizemlilik katın

Bir erkekle buluştuğunuzda “Benimle buluşmaya zaman ayırdığın için teşekkür ederim. Seninle birlikte harika işler başaracağımızı düşünüyorum” diye konuşun. İlk önce şaşırsa da zamanla o da bu keyifli oyuna devam edecektir. Diğer seçenek ise, lavabo dönüşü seksi bir şekilde yürüyerek ona doğru eğilerek ’birini mi bekliyorsunuz’ diyerek seksi bir şekilde gülümsemek olabilir. Bu sıradan yemeğinize daha çok seksilik katacaktır.

5- Kaçan kovalanır

sözünden hareketle yatak odanızda kovalamaca oynayın Kontrolü ilk başlarda elinizde tutun, daha sonra yenilmiş gibi yapın!

6- Gün boyu birbirinize hiç dokunmayın!v Akşam yatağa uzandığınızda seksi konuşmalar yapın ve hislerinizi en ince detaylarına kadar konuşun. İlerleyen saatlerde duramayacağını göreceksiniz.

7- Şampanya öpücüğünü deneyin!

Sevdiği içeceği dudaklarınızdan içsin. Onu öperken, ona içirin! Bu sırada dekolte giyinmişseniz gerisini siz hayal edin!

8- Zevki geciktirmek

Aynı ortamda yalnız kaldığınızda o anda seks yapmış olsaydınız nasıl olacağını, hissettiklerinizi kulağına fısıldayın ve uzaklaşın! Bütün gün söylediklerinizi düşünmeden yapamayacak, o anı iple çekecektir..

Yorum yapın