Erkekleri baştan çıkarmanın yolları

Son Güncelleme: 20.09.2020 11:08

Erkekleri baştan çıkarmanın yolları – Bu yazımızda kadınlara özel tüyolar vererek erkekleri baştan çıkarmanın yollarını yöntemlerini anlatacağız. Buyrun Erkekler nasıl baştan çıkarılır;

İlişkiler aslında çok basittir. Biriyle tanışırsınız ve aşık olursunuz. Eğer işler iyi giderse sonsuza kadar mutlu olursunuz. Ama doğru erkeği ya da kadını çok nadir bulursunuz.

Bir erkeğin dikkatini çekmenin ilginç ama etkili yolları

1) Hoşlandığınız bir erkeği çok kalabalık bir ortamda gördünüz. Onunla nasıl konuşursunuz? En iyisi yanına gidip birşeyler içme teklifinde bulunmak olabilir ancak unutmayın araştırmalara göre bir erkeğe açıkça asılan kadınlardan erkekler çok hoşlanmıyor.

Bu nedenle göz göze geldiğinizde ona gülümseyin. Bir erkeğin ilgisini çekmek için en etkili taktik gülümsemektir. Bunu yaptıkları zaman erkeklerin yüzde 60’ı bu tepkiye karşılık verir ve konuşma ihtiyacı hisseder.
2) Kendilerini çekici bulmayan kadınlara müjde! Gönderdiğiniz sinyaller erkekler üzerinde görünüşünüzden daha fazla etki bırakıyor. Bir saat içinde her göz göze geldiğinizde hafifçe kereden fazla gülümsemek, bakıp gözlerinizi kaçırmak erkeklerin ilgisini çekmek için en önemli hareketlerden biri.

3) Daha önce bir yerde karşılaştık mı? Hayatınızda aradığınız erkeğin olmadığını söylemeden önce etrafınızdaki erkek arkadaşlarınıza bir göz atın ve ilginizi çeken biri olup olmadığına bakın. Çoğu ilişki arkadaşlıklardan doğa. Erkekler kız arkadaşlarından kadınların erkek arkadaşlarından etkilendiğinden iki kat daha fazla etkilenirler.

4) Dudaklarımı oku! Dudak parlatıcısı kullanmak ilgi çekme şansınızı artırır. Erkeklerin ilk izlenimlerinin iyi olmasında parlatıcılar önemli bir rol oynuyor. Dudak parlatıcısı sürüp göz temasında bulunun ve gerisini ona bırakın!

5) Akşam yemeğinde insanların onaylamadıkları davranış istatistikleri. Siz bunları yapmayın!

* Yapılan bir araştırmaya göre insanların yüzde 46’sı yemek sırasında bir telefon geldiğinde negatif etkileniyor.

* Yüzde 41’i restoran çalışanlarına kaba davranmayı kesinlikle onaylamıyor.

* Erkeklerin yüzde 26’sı ve kadınların yüzde 37’si karşılarındaki insanın kendilerinden çok bahsetmesinden şikayetçi.

* Yüzde 30’u eski sevgililerinden bahseden kişileri onaylamıyor.

* Erkeklerin yüzde 45’i kilolarından ve yaptıkları diyetlerden bahseden kadınlardan hoşlanmıyor.

Aşka bağımlımısınız?

Aşk beyine değişik şeyler yaptırıyor. Aşık olan insanlarda mutluluk hormonu daha fazla salgılanıyor. İnsanlar kırık kalplerinden bahsettikleri zaman düşündüğünüzden daha şiirsel konuşabilirler. Aşık olduğumuz zaman ortaya çıkan kimyasallardan biri oksitosindir. Bu kimyasal değişikliklerin beynimizde yer almasına neden olur. Bu kimyasal sayesinde eski sevgilimize hissettiğimiz aşkı yeni aşık olduğumuz kişiye olan aşkımızla değiştirebiliyoruz.

Kaynak: Mynet, Yazan: Nazlim

Yorum yapın