Sema Öztürk Resimleri Fotoğrafları

Son Güncelleme: 19.09.2020 21:56

Sema Öztürk Fotoğrafları Resimleri – Sema Öztürk Resimleri – Sema Öztürk Fotoları

Sema Öztürk ün fotoğrafları Sema Öztürkün resimleri ve en güzel resimleri fotoları için buyrun;

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Öztürk, erkek arkadaşı ile fotoğraflarının çekildiğini görünce uzaklaştı, sonra da tekrar bir araya gelen utangaç çift, el ele arabalarına bindi.

Et beni zayıflatan tek şey diyebilirim. Bunu kendim keşfettim. Kan grubum 0 negatif. Bu gruptakiler İlk Çağ insanlarıymış ve avlanarak beslendiklerinden daha çok etçi oluyorlarmış. Et galiba bana da yarıyor. Tabii ki sırf etle beslenmiyorum ama etçiyim diyebilirim.”

Etten aldığım proteine çok değer veriyorum. Doğal ortamda ve sağlıklı beslenen hayvanlardan alınan protein cilt için de çok değerli. Bu yüzden, genç kalmak isteyenler mutlaka protein tüketmeli. Çünkü cildin sıkılaşmasını sağlıyor.

“Bonfile ve köfteyi çok severim. Köftenin içine asla ekmek konulmamalı, yağ olmadan, baharatıyla ve iyi yoğrulmuş köfteyi çok severim. Pirzolaya ölürüm çocukluktan beri. Bu, babamdan geçmedir bana. Çocukluğumda hep mangalda ızgara yapılırdı.”
“Çok güzel yemek yaparım. Tatlısından etine ve sebzesine kadar her yemeği pişiririm. Eti ve sebzeleri buharda pişirmeyi tercih ederim. Baharatla tatlandırırım. Etin kendi yağını kullanmayı severim çünkü yemeğe lezzet veriyor.”

Sema Öztürk Türk Güzeller

Yorum yapın