Erkekleri baştan çıkaran 12 şey

Son Güncelleme: 12.09.2020 16:34

Erkekleri baştan çıkaran 12 şey Erkeği baştan çıkaran 12 şey

Erkekleri baştan çıkarmanın yolları yanında erkekleri baştan çıkarma yöntemleri ve en baştan çıkarıcı taktikler bu yazımızda olacak hanımlar. Buyurun erkeklerin baştan çıktığı 12 şey.

Aslında birçok şey erkekleri baştan çıkartmak için yeterli olabilir. Mesela seksi bir buluz, mini bir etek vücudu ortaya çıkartan dar bir kıyafet vb. gibi birçok şey erkekleri baştan çıkartmayı sağlaya bilir. Ancak bazen bunlar da yeterli olmaya bilir. Bu durumda yapılması gereken en önemli şey erkeklerin bilinçaltına inmektir.
Erkekleri baştan çıkartmak, kışkırtmak ve onları tahrik etmek için yapılması gereken başka yöntemleri de bilmek ister misiniz?

Etkileyici giyinin:
Erkeleri etkilemek yâda kendinize çekmek istiyorsanız, öncelikle giyim tarzınıza önem vermelisiniz. Mini, dar bir elbise giymeniz durumunda erkler gözlerini sizden alamayacaktır. Çünkü bu giyim tarzı sizi kışkırtıcı ve etkileyici kılacaktır. Baştan çıkartmak istediğiniz kişi erkek arkadaşınız yâda eşiniz durumundaysa kıyafetinizin altına iç çamaşırı giymeyerek ve bunu erkeğinize belli ederek yâda kulağına etkileyici bir ses tonuyla söyleyerek onu kışkırta bilirsiniz.

Birlikte duşa girin:
Eşiniz sizinle sevişmek istemiyor yâda size yorgun olduğunu söylüyorsa birlikte duşa girmeyi teklif edin ve sizi yıkamasını isteyin. Sonrasında aşk oyunu oynamayı teklif edin.

Aynı konulardan bahsedin:
Erkeği baştan çıkaran önemli detaylardan biri de konuşmaktan geçer. Birlikte olduğunuz erkekle bir konu üzerinde tartışmak, farklı şeyler hakkında sohbet etmek, düşüncelerinizi baylaşmak işte aradığım kız imajını kolayca oluşturabilir. Genellikle konuştuğunuz konularda hafif muzırlıklarla seksi çağrışımlar yapmanız, erkeği konuştuğunuz konuya odaklayıp dış dünyaya kendisini kapatmasını sağlayacaktır. Örneğin spor dallarında yapacağınız birkaç doğru yorum ve sporun ne kadar seksi olduğunu ballandırarak anlatmanız erkeğin ilgisini çekmeye yetecektir.

Plajda dikkatini çekin:
Erkeği baştan çıkartan faktörlerden bir tanesi de kadın vücududur. Bir kadının fizik yapısı ne kadar düzgün olursa oka dar çok ilgi çeker. işte size erkeği etkileyecek enteresan bir detay. Bir kız arkadaşınızla beraber Plaja gidin. Daha sonra küçük fakat etkileyici bakışlarla sizinle ilgilenmesini istediğiniz erkeğin ilgisini çekmeye çalışın. Erek size bakmaya başladığında siz kafanızı çevirin. Sonrasında kumsala uzanın sırtınızı güneşe verin. Yanınızdaki kız arkadaşınızla konuşurken size her türlü detayı aktarmasını isteyin.

Bakışlar:
Erkekleri etkilemenin başka bir yolu da bakışlardır. Bakışlar birçok şeyi ifade edebilir. Tek bir bakışla erkeği baştan çıkarda bilirsiniz. Bakışlar bazı kritik anlara yön vere bilir. Erkeğinizi bakışlarınızla etkileyin.

Erotik Konuşun:
Erkeğinizle konuşurken rahat olun. Herhangi bir konuyu konuşur gibi yatak konularına girin bu durum erkeğinizi çok etkileyecektir. Kendinizi özgür bırakın aklınızdan geçen her şeyi özgürce söyleyin.

Ayna önünde sevişin:
Ayna önünde sevişmek erkeğe izleme olanı sağladığı için ayrı bir keyif verir. Erkeğinizi kışkırtmak istiyorsanız sevişirken önünüze bir ayna koyun ve erkeğinizin arkanızda durmasını sağlayın ileri geri hareket ederken kendisini aynada izlemek onu zevkin doruklarına çıkaracaktır.

Fantezi kurmak:
Fantezi kurmaktan korkmayın. Kendinizi rahat ve özgür bırakın. Fantezi kurmak seksin faz geçilmezlerindendir. Eğer erkeğinizi etkiliye bilmek istiyorsanız kurduğunuz hayalleri ona anlatın ve yapmak istediklerinizi özgürce söyleyin. Bu durum ikisizinde mutlu olmasını sağlayacaktır.

Onu arzuladığını gösterin:
Erkeğinize onu ne kadar çok istediğinizi gösterin. Telefon açın ve onu ne kadar çok özlediğinizi anlatın. Güzel ve iç gıdıklayıcı sözler söyleyin. Akşam eve geldiğinde Seksi bir giysi ile onu karşılamanız ne demek istediğinizi anlatacaktır.

Gülümseyin:
Bu yöntem basit ama çok etkili bir yöntemdir. Tatlı bir gülümsemeyle karşınızdaki kişiyi etkiliye bilirsiniz. Kadın gülümsediğinde ya da kahkahalarla güldüğünde erkeğin içinde bir takım duyguların uyanmasına neden olur. Aynı zaman da gülümsemek kişinin içindeki pozitif enerjinin, huzurun ve güzelliğin dışa vurulmasını sağlar.

Kokunuz güzel olsun:
Erkeleri baştan çıkartmanın başka bir yolu da parfüm kokusudur. Teninize uygun güzel kokan bir parfüm sürerek karşınızdaki erkeğin yanından veya önünden bir kere geçerseniz dikkatini çeke bilirsiniz. Güzel kokular sürerek kışkırtıcı ve etkileyici olabilirsiniz.

Bakımlı olmak:
Erkekler kendisine bakmasını bilen ve dış görünüşüne önem veren kadınlardan çok etkilenir güzel yapılan bir makyaj, ellerin bakımlı olması ve saçların göze hoş gelen bir görünüşe sahip olması erkeği etkilemek için yeteli olacaktır. Bir erkek güzel ve bakımlı bir kadından gözlerini almakta zorlanır ona bakarken onu arzular

Etiketler: baştan çıkarma,baştan çıkarma yolları,erkeği baştan çıkaran 12 şey,erkekleri baştan çıkarma,erkekleri baştan çıkarma sanatı,erkekleri baştan çıkarma yolları,kadınları baştan çıkarma yöntemleri

Yorum yapın