Hilal Cebeci İbrahim Toraman Aşk iddası

Son Güncelleme: 15.09.2020 01:10

Hilal Cebeci İbrahim Toraman Aşk iddası Hilal Cebeci ile ibrahim Toraman arasında aşk dedikoduları bugün habertürk magazin sayfasında gündeme düştü. Bakın haberde ne diyor.

Habertürk magazin servisinin haberine göre İbrahim Toroman Ece Erken ile değil, Hilal Cebeci ile aşk yaşıyor!

Beşiktaşlı İbrahim Toroman’la görüntülenen Ece Erken, ‘Aşk var’ yazan gazetecilere verdi veriştirdi. Ancak iddialara göre bu işte başka bir iş var.

Beşiktaş futbol takımının başarılı futbolcusu İbrahim Toroman ve sunucu Ece Erken önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı’nda buluştu. İkilinin görüntülenmesi aşk iddialarını da beraberinde getirdi. Ancak Erken Twitter’da “Eğer ünlüyseniz, başka ünlü arkadaşınız 10 dakika masanıza oturursa, 1- 2 gazetede saçma açıklamalarla, imalı başlıklar yazılır. Buna da magazin denir” dedi.

Ancak kulislerde İbrahim Toroman’ın Ece Erken’le değil başka bir ünlüyle birlikte olduğu konuşuluyor. Bilindiği üzere ünlü şarkıcı Hilal Cebeci daha önce “Beşiktaş’a gelin gidiyorum” diye bir açıklama yapmıştı.

Cebeci ve Toroman’ın çok sık görüştüğü biliniyor. İddialara göre İbrahim Toroman Ece Erken’le değil, Hilal Cebeci’yle bir aşka yelken açtı. Kulisler “Ece Erken reklam yapıyor” derken, bakalım bu kafa karıştıran olay ne zaman açıklığa kavuşacak.

Şok Gazetesi

Yorum yapın