Erken boşalma için cinsel egzersizler

Son Güncelleme: 22.09.2020 03:53

Erken boşalma için cinsel egzersizler

Erken boşalmayı önlemek için cinsel egzersizler yapılabilir ve boşalma süresi uzatılabilirmiş arkadaşlar. Buyurun devamını okuyun :

Orgazm olamayanlar ve erken boşalma sorunu yaşayan kişiler için uzmanlar cinsel egzersizler öneriyor. Cinsel egzersizleri cinsel organınızda ve cinsel bölgelerinizde deneyin. Uzmanların tavsiyesine göre, bu egzersizleri kendinizde yapabilir, isteseniz partnerinizede yaptırabilirsiniz.

ERKEN BOŞALMA

Erken boşalma, “cinsel ilişkilerin en az yarısında, her iki tarafın da tatmin olmasını engelleyecek kadar kısa sürede boşalmanın meydana gelmesi” olarak tanımlanıyor. Sık görülen erken boşalma vakaları, vajinaya giriş sırasında ya da girer girmez gerçekleşiyor. Ender rastlanan en şiddetli durumlarda ise herhangi bir penis uyarısı olmadan sadece seksüel uyarıları düşünmek bile boşalmayı tetikliyor. Erken boşalma çiftin isteğinden önce gerçekleştiği için zamanla ilişkilerinde sorunlara yol açıyor. Bu problem her yaşta görülmekle beraber en sık genç erkeklerde ortaya çıkıyor…

Herşey her zaman 4 x 4′lük gitmiyor malsef. Her zaman herkesin başına gelebilecek bir durumdur, önemli olan bu problemi kendi içinizde büyütmeden çözümler bulmanız ve kendinizi buna inandırmanızdır.

Yorum yapın