Erkeklerin doğru bildiği seks hataları

Son Güncelleme: 11.09.2020 23:38

Erkeklerin doğru bildiği seks hataları

Erkekler seks konusunda yada düşüncelerinde hangi hatalara düşüyorlarmış buyurun okuyun.

Hata 1: “Onun ne istediğini biliyorum”

Daha önce bir kadınla birlikte olan erkekler tüm kadınların aynı şeyi istediği hatasına düşer. Ancak tüm kadınlar aynı değildir. Sadece seks açısından değil, paylaştıklarınız ve yaptıklarınız da değişir.

Hata 2: “İhtiyaç duyduğu herşeye sahipsiniz”

Bazı kadınlar orgazm konusunda zorluk yaşarlar. Ön sevişme ya da uzun sevişme bazen işe yaramayabilir. Eğer bir kadın tatmin olmuyorsa erkek birşeylerin yanlış ya da eksik olduğunu anlamalıdır.

Hata 3: “Erkekler ve kadınlar sekste aynı şeyi hisseder”

Sekste tüm kadınlar ve erkekler aynı şeyi hissetmez. Erkeğin ilişki sırasında hissettikleri ile kadının hisleri asla aynı olamaz. Bazı kadınların vajinası daha az hassas olabilir, bu nedenle hissetikleri de değişebilir. Dolayısıyla her kadının ilişkiden aldığı haz değişkendir.

Hata 4: “Kadınların anatomisini biliriz”

Çoğu erkek klitorisin nerede olduğunu bilir ancak bu yapısını anladıkları anlamına gelmez. Vajinal anatominin hassas yapısı ve orgazmın geçmişi çok yeni. Özellikleri hakkında herşeyi biliyor olamazsınız. Partnerinize sorarak naısl dokunabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hata 5: “Sükut altındır”

Çoğu erkek seks sırasında sessiz olmaları gerektiğini düşünür. Ancak siz konuşmadıkça partneriniz ne hissettiğiniz ve ne istediğinizi anlayamaz. Sizinle birlikte hareket edemez. Eğer memnuniyetiniz hakkında birşeyler söylerseniz kadın sizi yönlendirebilir. Seks sırasında konuşmak, birlikte hareket etmek en doğrusudur.

Erkekler Bu Seks Hatalarını Hep Yapıyor!
Daha çok seks yapmak mı istiyorsunuz? O halde seksi yeniden keşfedin. İşte erkeklerin seks yaşamında sıkça yaptıkları hatalar!

Yanlış: Seks bir yarıştır

Doğru: Onu keşfedin. Baldırlarına, göbeğine ve hassas noktalarına odaklanın. Onun verdiği tepkilere eş hareket edin. Hassas, yumuşak ve seksi.. Sekste önemli olan hedef değil keşfetmektir. Uzmanlara göre önemli olan hedefi 12’den vurmak değil, hedefe ulaşırken alınan haz olduğunu belirtiyor.

Yanlış: Aynı zaman, aynı yer

Doğru: Geçmişi bırakın. Partnerinizi garaja götürün ve daha önce devrettiğiniz yeri geri alın. Arabanızın arka koltuğunda onu baştan çıkarın. Lise zamanlarından kalma bir yer olabilir ancak daha istekli olmanızı sağlayacak. Hızlı ve çok sevişin. Çok sevişmek daha da çok ilişkiye yol açar çünkü birbirinize bağlı kalırsınız.

Yanlış: Tahmin edilebilir ön sevişme

Doğru: Beraber egzersiz yapın. Yağ yakan bir ön sevişme olduğunu düşünün. Bu sekste endişeleri azaltır. Cinsel ilişkinin karşılanması gerekli bir ihtiyaçtan çok gereklilik olduğunu anlar. Özellikle koşu sonrasında terinizde bulunan hormonlar, onun tahrik olma duyusunu atırır.

Yanlış: Hatalı ilk adımlar

Doğru: Partnerinize yaklaşımınızı değiştirin. Kıyafetlerinizi nasıl çıkartacağınız sizin yaratıcılığınıza kalmış artık. Beceriksizliğinize ya da ustalığınıza gülüp hem keyifli hem de seksi bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu oyun ilk adımlarınızı değiştirir. Böylece otomatik olarak ön sevişmeyi uzattınız.

Yanlış: Önce televizyon sonra seks

Doğru: Ona birşeyler okuyun. Erotik olmak zorunda değil. Sizin sesinize odaklanmasını sağlayan bir aktivite bu. Kalın ses daha iyi etki veriyor. Kısık sesler yüksek testesteronun işareti ve bu da onun size karşı olan ilgisini arttırıyor. Yüzü koyun vaziyette yatakta uzanarak kitap okuyun. Bu pozisyon diyaframdan nefes almanızı sağlar böylece bir oktavı düşük, seksi, tahrik gücü yüksek bir sese sahip olursunuz.

Yanlış: Her zaman ki el tutuşma

Doğru: Boyun çok önemli. El ele tutuşmak afrodizyak gibi olabilir. Ona onunla gurur duyduğunuzu ve dünyaya göstermekten korkmadığınızı gösterir. Ama bir süre sonra sıkıcı hal alabilir. Daha içten ve derin, toplum içinde sevgi gösterisi onun sizle olan bağlantısını güçlendirir. Yatak odasında kendini daha fazla verir.

Yorum yapın