Madonna Konserinde Abisi Dilendi

Son Güncelleme: 21.09.2020 16:12

Madonna Konserinde Abisi Dilendi Madonna sahnedeyken ağabeyi dilendi

Yaa işte böyle saçmasapan hayat yaşayan ve kendi akrabalarına bakmadan millete yardım elini uzatıyor gibi görünen insanlar varki aramızda. Bunlardan birisi de Madonna.

Madonna’nın Super Bowl’da konser verdiği sırada, ağabeyi stadyumun kapısında yardım dileniyordu.

Popun kraliçesi Madonna’nın Amerikan Futbol Ligi Finali Super Bowl’da sesini 10 milyon kişiye duyurduğu dakikalarda stadyumun kapısı önündeki öz ağabeyi Anthony Ciccone (55) birkaç kuruş kazanmak için gösteri yapıyordu. Aynı şehir ve aynı saatte, aynı yerde olan iki kardeşin birbirlerinden haberleri yoktu. Star’ın haberine göre, bir radyo istasyonu, Michigan’da geçimini çöp toplayarak sağlayan, hayatını köprü altında geçiren Anthony Ciccone’yi üyesi olduğu ‘Uygunsuzlar’ adlı rock grubuyla birlikte maçın yapılacağı Indianapolis’e getirdi.

‘DONARAK ÖLSEM HABERLERİ OLMAZ’

Ağabey Ciccone, sokak gösterisinden elde ettiği 183 doları sayarken paparazzilere yakalandı. “Kızkardeşinizin içeride konser verdiğini biliyor musunuz” sorusu yöneltilen Ciccone, “Hiç ilgilenmiyorum” dedi. Ciccone, daha önce, “Ailem bana sırt çevirdi. Burada soğuktan donarak ölsem, altı ay sonra haberleri olur” sözleriyle Madonna’ya sitem etmişti.

Yorum yapın