İlk Buluşmadaki Püf Noktalar

Son Güncelleme: 16.09.2020 22:12

İlk Buluşmadaki Püf Noktalar İlk Buluşma Taktikleri İlk Buluşmada Erkek Nasıl Etkilenir

İlk buluşma anı insanların birbirlerine karşı kendilerini gösterme ve sevdirme açısından çok önemlidir.

Çiftler herzaman ilk görüşmelerine özen gösteririler. Ama bazen ilk buluşmalar ilişkinin gidişhatını belirler. İşte ilk buluşmada yapmanız ve yapmamanız gerekenler…

Yapacaklarınız

Kendin ol: ilk buluşmada kendin olmak ve rahat olarak konuşmak karşınızdaki kişiye güven verir. Bu hem karşınızdaki kişinin çekingenliğini ortadan kaldırır hem de sizin kendinize olan güveninizi getirir.

İyi bir dinleyici ol: O gün boyunca karşındaki dinle. Bu sizin ona nekadar önem verdiğinizi ve saygı duyduğunuzu gösterir. İlişkinize farklı bir boyut katmak istiyorsanız, onun düşüncelerini değiştirin. Herzaman aşktan konuşmayın, hayata bakış açılarınızıda konuşun.

Onu eğlendirin: Minik esprilerle havayı yumuşatabilirsiniz. Belkide eğlenceli aktiviteler yaparak lunaparka gitmek, mısır yemek vs, bu gibi farklı fikirlerler onu hem eğlendirin hem de etkileyin.

Yapmayacaklarınız:

Numara yapmayın: Partneriniz vejeteryan ama siz et yiyorsanız onun için kendi alışlanlıklarını değiştirmeyin ya da kendinizi vejeteryanmış gibi göstermeyin bu erkek arkadaşınızı aldatıcı bir hareket olur.

Ona hislerinizi direk söylemeyin: İlk buluşmada herzaman karşılığı erkek arkadaşınızdan bekleyin. Sabırsız olmayın bu ilişkiniz içinde daha iyi olacaktır. Böyle yaparak ilişkide kendi egemenliğinizi kurabilirsiniz.

Ona asılmayı bırakın: İlk gün duygu yoğunluğundan öpüşme, omzuna yatma, elini tutma gibi ilişkinin olmazsa olmazlarını biraz erteleyin. İlk buluşmanız sadece kendinizi tanıma üzerine olsun. Akşam sizi eve bırkatığında “Bugün çok güzel birgündü, çok teşekkür ederim” diyerek, tatlı bir gülücük atmanız yterli olacaktır.

Yorum yapın