Sevdiğiniz kadını etkilemenin yolları

Son Güncelleme: 09.09.2020 07:53

Sevdiğiniz kadını etkileyin Sevdiğiniz kadını etkilemenin yolları


Sevdiğiniz bayanı etkilemek için neler yapmalısınız biliyormusunuz erkekler. İşte sizlere sevdiğiniz kadını etkilemenin yolları. Genelde bayanlar arasında özellikler benzerlikler gösterdiği için herkes içinde aşağıdaki yazdıklarımız geçerli olabilir. İstisnalar kaideyi bozmaz tabi.

1- Öncelikle bir kadına onunla ilgilendiğinizi hissettirmemeniz çok önemli özellikle arada henüz kurulu sıkı bir muhabbet yoksa bu durumdan sakının. Çünkü kendisinden faydalanmak istediğiniz düşüncesine kapılıp aranızdaki mesafeyi koruyabilir ve bu sebeple işiniz daha zor bir hal alabilir. Bu nun yerine çevresindeki diğer bayanlarla ilgileniyormuş gibi davranın görmezden gelin. Bu onların dikkatini inanılmaz bir şekilde çekecek ve kendisi size yaklaşmaya çalışacaktır.

2- Ziyaretlerine gelen bayan arkadaşlarını çok ilgiliymiş gibi sorun o var ken başkalarını beğenmeniz onu deli edecektir. Bu sebeple size beğenilmek için çaba sarfettiğini açıkca göreceksiniz.

3- Fırsat buldukça kadınların hoşlandığı romantik konularla ilgilenin bu durumu görmelerini sağlayın. Merak edip yaklaşmaya çalışacak ve bir şeyler soracaklardır. Özellikle şiirler konusunda dayanamazlar. Bunu bir silah olarak kullanabilirsiniz.

4- Saç tıraşınıza ve ayakkabılarınıza dikkat etmeyi unutmayın. Kadınların görüşünüzde en çok dikkat ettği iki konu budur. Bu iki konu yüz görünüşünüzden daha önemlidir.

5- Eğlenceli ve esrarlı görünmeye çalışın bazen ondan birşeyler saklıyormuş gibi davranın. Kadınların enzaaf yönünü yani merakını kullanın.

Bunları yaptıktan sonra zaten istediğinizi aldığınızı göreceksiniz. Gerisi birazda cesaretinize kalıyor. Arkadaşlık teklifinize hayır demeyeceklerini garanti edebilirim.

Yorum yapın