Tuğçe Kazaz Resimleri Fotoğrafları

Son Güncelleme: 19.09.2020 06:35

Tuğçe Kazaz Fotoğrafları Resimleri – Tuğçe Kazaz Resimleri – Tuğçe Kazaz ın fotoğrafları Tuğçe Kazazın en güzel ve en muhteşem resimleri fotoları için buyrun;

Manken Tuğçe Kazaz’ın 6 yıl önce çektirdiği fotoğrafı ressam Elif Erdem’e ilham verdi. Elif Erdem, Tuğçe’nin bu pozundan yola çıkarak bir tablo yaptı. Tablo, Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’ndeki Toprak Sanat Galerisi’nde 4 bin dolardan satışa çıktı.

Sanat galerisinden bir yetkili “Tabloya sosyetik bir isim talip olup telefonla ayırttı. Satışı birkaç gün icinde gercekleştireceğiz” dedi.

Tuğçe Kazaz, İstanbul’da yine çok konuşulacak pozlara imza attı. Bir yıldan beri İtalya’da yaşayan ünlü manken Tuğçe Kazaz, iç giyim sektörüne adım atan Sunset markasının ‘aşık kadın’ temalı çekimleri için İstanbul’a geldi.’Masumiyet, romantizm, kendine güven ve aşk’ unsurları ile örtüştüğü için 300 model arasından seçildiği belirtilen Kazaz; üç gün boyunca çok sıkı bir tempoda çalıştı.Şenol Altın’ın objektifine poz veren Tuğçe Kazaz 3 saat iç çamaşırı giydiği tanıtımda 250 bin TL aldı.

Yorum yapın