Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir

Son Güncelleme: 12.09.2020 22:23

Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir Bir kıza nasıl çıkma teklifi edebilirim

Çıkma teklifi yapmak her zaman erkekler için en zor şeylerden birisidir ve reddedilme korkusu yüzünden çıkma teklifini yapacak erkek nasıl yapıcağını oldukça fazla düşünür.

Bir kızı terlemeden, yüzünüz kızarmadan veya bacaklarınız titremeden dışarı davet etmek çok zor değil.
Her sabah gördüğünüz kalbinizin çarpmasına neden olan kızı kolayca birlikte birşeyler içmeye veya sinemaya gitmeye davet edebilirsiniz. Her genç kız ya da erkek evleninceye kadar bu anları mutlaka yaşayacak. Eğer kız da sizden hoşlanıyorsa aslında ona çıkma teklif etmeniz için size bir çok fırsat sunar.

İşte çıkma teklif etmekte zorlananlar için adım adım çıkma kılavuzu

1- Kendinizi cesaretlendirin ve rahat olun. ‘Söylemesi kolay’ diyebilirsiniz ancak hayatınız boyunca her gün aynanın karşısına geçip kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanı bekleyemezsiniz.

2- Ona yaklaşmak için kendinizi motive edin. Kendinizi tanıtın ve etkileyici bir sohbet gerçekleştirin. Keyifli biri olduğunuz göstermek için yerli yersiz şakalar yapmayın, şakanızı en sona saklayın. Unutmayın, kadınlar eğlenceli erkeklerden daha çok hoşlanır.

3- Onunla flört edin. Ona doğrudan gidip çıkma teklif etme yerine onun arkadaş grubuna girin ve sizi fark etmesini sağlayın. Flört etmek çoğu insanın düşündüğünden daha kolaydır. Yüzde 80’i sataşma, şakalaşma ve kazara dokunmayla olur.

4- Ona iltifat ederek daha iyi hissetmesini sağlayın. Her kadın beğenilmekten hoşlanır. Ancak aptal bir çocuk gibi değil, onu beğenen bir erkek gibi iltifatlarda bulunun. Bazı kadınlar vücutları dövme kaplı erkeklerden hoşlanabilir ancak onun kalbini güzel şeylerle de kazanabilirsiniz.

5- Onu herhangi bir sosyal etkinliğe davet edin.Onu bir yere davet etmeden önce nereye gitmek istediğinize karar verin. Bir kaç rpomantik mekan araştırın ve size eşlik etmek isteyip istemediğini sorun. Nazlandığını düşünüyorsanız bunu çok istediğinizi belli edin, gerekirse zorlayıcı olun. Sizin çabanıza karşılık vermeden yapamayacaktır.

6- Size vereceği karşılık ne olursa olsun sakin olun. Evet derse sizi tebrik ederiz. İlk çıkma teklifinizde başarılı olmanız sizin kendinize güvendiğinizi ve beğenildiğinizi gösterir. Hayır derse, üzülmeyin. Karşınıza hoşlanacağınız ve sizden hoşlanacak başka kişiler de çıkacak. Neden olmadığı hususunda biraz kafa yorabilirsiniz. Hatanız varsa bir dahaki sefere yapmamayı deneyebilirsiniz.

“Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir” üzerine 6 yorum

 1. Walla Furkan Kardeş Kusura Bakma Ama Senin Kız Demekki 2 Yüzlüdür .

  Büşra Ben Diyarbakırda Oturuyorum Diyarbakırda tanınan Kişilerden 3. kişiyim . Şuana kadar Ben Hiç Yapmadım Hep Kızlar Yaptı . Direk Karşıma Geçip söylemeyi 😀

  ama Ben Birşey Hissetmedim 😀

  ama Çok güzeL bir Kıza aşıık oLdum .! Adı Göknur Çok kıskanç Birisi . ve bende diyarbakırda Tanındığım için kızlar hep yanımda Ben Ne yapıyım 😀

  Cevapla
 2. çıkma teklif edeceğim kız arkadaşlardan duyduğum kadarıyla bana karşı bişeyler hissediyomuş ama kız başkasıyla çıkıyo

  Cevapla
 3. slm arkadaşlar ben büşra hiç çıkma tekli almadım ama kesinlikle bir arkadaşınızla soylemeyin karşısına geçip direk onu sevdiğinizi soyleyin eminim ki kızlar böyle şeylerden fazla etkilene bilir hatta okulun önünde onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin bence etkilenecektir

  Cevapla

Yorum yapın