Hoşlandığınız Kişi Size Uygun mu

Son Güncelleme: 21.09.2020 07:40

Hoşlandığınız Kişi Size Uygun mu

Şöyle kendi kendinize acaba hiç düşündünüz mü hoşlandığım kişi bana uygunmu diye. Hoşlandığınızın kişiyi ne kadar severseniz sevin sadece sevmek herşeyi halletmez. Karakter yapılarınızında birbirine uygun olması gerekir.

İlişkilerinizde hep yanlış insanlarla mı birlikte oluyorsunuz? Mutlu olmak sizin de hakkınız ancak belki gözden kaçırdığınız ufak tefek şeyler vardır. Mutluluk ve mutsuzlukla sonuçlanan ilişkilerde çiftlerin özelliklerine bakarak bay ya da bayan doğruyu bulabilirsiniz.

Hoşlandığınız kişi 30’larında veya daha yaşlı, siz 20’lerinizdesiniz. Mükemmel.. Sizden yaşlı bir erkek, ilişkisinde genç hem cinslerinin aksine istikrar ve bağlılık arar.

Hoşlandığınız kişi 20’lerinde, siz 30’larınızdasınız. Zayıf.. Genç bir erkek çoğu zaman ciddi bir ilişkiye hazır değildir. Siz bir aile kurmayı düşünürken o büyük ihtimalle bunu aklından bile geçirmiyordur. Elbette yukarıdaki durumun tam tersi de olabilir. Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ buna örnek.,

Hoşlandığınız kişi içedönük siz ise fazlasıyla dışadönüksünüz. İdare eder.. Onu sosyal hayatınıza dahil etmek istediğinizde zaman zaman uzak kalmak isteyebilir. Sosyal ihtiyaçlarınızı arkadaşlarınızla giderin ve onu sadece önemli organizasyonlara dahil edin. Birlikte çıktığınızda onu dans pistine çıkmaya zorlamayın ve arkadaşlarınızla tanıştırırken ortak yönlerini vurgulamaya çalışın.

Hoşlandığınız kişi dışadönük siz ise insanlarla kolay iletişim kuramıyorsunuz. Zayıf.. Sosyal biri olmanızın ilişkinize olumlu yansıyacağını unutmamaya çalışın. Böyle bir erkek, onunla birlikteyken çok yapışkan, sessiz veya somurtkan olmamanızı bekler. Çağırdığı her yere gitmeye çabalamanız ona değer verdiğinizi gösterir. Buluşmadan önce, görüşeceğiniz insanların meslekleri, hobileri ve hayatları hakkında bilgi almaya çalışın. Bu şekilde küçük sohbetlere katılma konusunda kendinizi daha rahat hissedersiniz. Ona arkadaşlarıyla çift olarak buluşmayı da teklif edebilirsiniz.

Hoşlandığınız kişi çok rahat biri siz ise her şeyi planlıyorsunuz. İyi.. Merak etmeyin, daha rahat davranmanız için size yardımcı olacaktır.

Siz aşırı rahatsınız hoşlandığınız kişi ise hayatında net bir düzen arıyor. İyi.. Her şeyi sizin yerinize planlayan bir erkek kendinizi güvende hissettirse de ipin ucunu kaçırmayın, arada onun rutin dışına çıkmasını ve hayattan keyif almasını sağlayın.

Hoşlandığınız kişinin maddi durumu iyiyken sizin koşullarınız o kadar da parlak değil. İyi.. Erkekler, sizden güçlü olduklarını hissetmek ve bunu size göstermek isterler. Bu da sağlam bir ilişkinin olmazsa olmazlarından biridir. Tam tersi durumda yani sizin paranız varken hoşlandığınız kişi borçlarla boğuşuyorsa iyi düşünün. Onu motive edeceğinize inanıyorsanız vazgeçmeyin.

Yorum yapın