Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanıyor

Son Güncelleme: 16.09.2020 05:40

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanıyor?

Kadınlar enteresan şekilde anlaşılmaz şekilde de diyebilirim hoşlanma biçimleri konusunda erkeklerden çok çok farklılar.

İngiliz bilim adamları kadınların aptal ve sakar tiplerden hoşlandığını ortaya koydu. Kadınlar bu erkeklerde ‘acınası bir romantizm ve içtenlik’ buluyor. Kadınlar, kendisini alay konusu yapan, sakar bir kişilik çizen ve etrafındaki eşyaları kırıp döken erkekleri daha çok seviyor.

Sakar ve aptal erkekler kadınları daha kolay yatağa atıyor
Akşam’ın haberine göre 2 yıl süren araştırmalarını bitiren İngiliz antropolog Gil Greengross, “Kadınlar, zekice espri yapan erkeklerden hoşlanmıyor. Tam tersi sakar ve aptal erkekler, kadınları daha kolay ele geçirip yatağa atıyor. Kadınlar, bu erkeklerde acınası bir romantizm ve içtenlik buluyor.

Bu erkeklere en uygun erkek ‘Notting Hill’ filmindeki Hugh Grant… Filmdeki dalgalı saçlı ve buzdolabındaki ucuz ürünlerle ünlü bir film aktrisini etkilemeye çalışan karakter gibi karakterler çizen erkeklerin şansı daha fazla. Buna göre erkekler kadınları etkilemek için onları güldürmeye dayalı bir mizah anlayışı içerisinde kendilerini küçülten ve tabiri caizse yerin dibine sokan hareketler yaptıklarında şansları tavan yapıyor” diye konuştu.

Yorum yapın