Erkekleri Partnerinden Soğutan Ayrıntılar

Son Güncelleme: 20.09.2020 01:57

Erkekleri Partnerinden Soğutan Ayrıntılar Erkekleri sevdiklerinden soğutan ince noktalar.

Erkekler kadınlardan neden soğurlar arkadaşlar biliyormusunuz. Eskiden seviyorum diyen birisi ne olduda aniden fikir değiştirmeye başladı dersiniz.

Kadınlar erkekleri baştan çıkartmak için herşeye sahip olduklarında bile, küçücük ayrıntılar erkeklerin uzaklaşması için yeterli olabilir.

İşte erkekleri partnerinden soğutan ufak ama önemli ayrıntılar..
1 – Kadın bedeni her coğrafyada erkeği baştan çıkartmakla beraber yine aynı kadın bedeni bir o kadar partnerinizi sizden uzaklaştırabilir. Tüy problemi çoğu kadının sorunu; siz siz olun göğüs ve etrafındaki tüylerinize bir çözüm yolu bulun. Zira erkeklerin başını döndüren göğüslerinizin tüylü olması, sizden hoş olmayan bakışlarla kaçmalarına sebep olabilir.
2 – Sırtımızı her ne kadar biz göremesekte sırtımızda ki tüylenme partnerinizin gözünden kaçmayabilir. Bu görüntü uzaktan farkedilmese de yakından korkutucu olabilir.
3 – Kolsuz kıyafetlerimizi yaz kış kullanırız ve koltuk altında farkedilen tüyler partnerinizin sizin hakkınızda “eğer koltuk altı bu durumdaysa, kimbilir vücudunun diğer kısımları ne durumdadır” diye düşünmesine sebep olabilir. Bu nedenle koltuk altınızın tüysüz olmasına özen gösterin.
4 – Regl dönemlerinizde pedlerinizi mümkünse kimsenin ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Zira son derece itici görüntüler ortaya çıkabilir.
5 – Buraya kadar yazdıklarım önemli detaylardı, şimdi sıra en önemlisinde.. Erkekler anneanne pijamalarından kaçacak delik ararlar. Her ne kadar onların içinde bile seksi gözüktüğünüzü söylese de bu laflara kanmayın.

Yorum yapın