Yeni Yılda Yeni Aşklar İçin 6 Öneri

Son Güncelleme: 22.09.2020 01:39

Yeni Yılda Yeni Aşklar İçin 6 Öneri – Yeni bir yıla gireceğimiz şu günlerde yep yeni aşka yelken açanlar için öneriler ve tüyolar yazalım istedik arkadaşlar.

Genellikle kararlar ayı olan Ocak, yerini kısa ve verimsiz Şubat’a bıraktığında bütün bu yeni kararlar unutulmuş olur… Ama gelin bu sene böyle olmasın. Güzel bir 2012 geçirin ve bu yıl yepyeni bir aşk hayatına yelken açın. Kararlarınızı uygulayın ve değişimden zevk alın. Aşağıdaki önerilere bir göz gezdirin…

Kendinize yeni bir stil edinin
Yeni bir yıl yeni bir görünüş anlamına gelmeli. 2012’de 2006 yılından kalma kıyafetlerinizi giymekten vazgeçin ve Ocak indirimlerinden kendinize birkaç seksi kıyefet edinin. Kendinize daha modern ve havalı bir görüntü edinin. Belki de alışveriş merkezinde modadan ne kadar da uzak olduğunuzu farkedeceksiniz.

Zaman kaybetmeyin
Daha sosyal ve aktif olun. Unutmayın; sosyal hayat beklemeye gelmez, o akışkan ve hareketlidir.

Yeni bir uğraş edinin
Başkalarının boş zamanlarını nasıl değerlendirdiğini inceleyerek ya da derinlerinizde kalmış heveslerinizi yoklayarak kendinize yeni bir hobi edinin. Yeni şeyler denemek ve öğrenmek hayattan farklı keyifler almanıza ve yeni insanlarala tanışmanıza sebep olacak. Bu sayede yeni yıldan daha fazla keyif alacaksınız.

Kişisel gelişime yatırım yapın
Bir kitapçıya gidip kendinize bir kaç kişisel gelişim kitabı alın. Onları okuyun ve önerileri uygulayın. Biraz önerinin kimseye zararı dokunmaz üstelik, kendinizle ilgili bir uğraş edinmek sizi motivasyonu daha yüksek bir insan haline getirecektir. Bir fark hissetmeye başlamak ise mükemmel olmalı!

Olumlu olun
Yeni yıl için yapılabilinecek en güzel başlangıç olumlu olmaktır. Çevrenize ve kendinize karşı daha olumlu olun. Bu yılı mükemmel geçireceğinize kendinizi inandırın ki; bu pozitif etki aşk hayatınızı da etkilesin.

Girişken ve sıcakkanlı olun
Mümkün olduğunca fazla insanla tanışın ve etrafınıza bakın. Utangaçlıktan vazgeçin ve denemeye karar verin. Unutmayın yeni bir aşka yelken açmasanızda başkalarını yakından tanımak ve yeni arkadaşlar edinmek her zaman bir kazançtır.

Yorum yapın