Buzları eriten romantizm tüyoları

Son Güncelleme: 14.09.2020 12:29

Buzları eriten romantizm tüyoları – Aşıksınız delice seviyorsunuz ama aranızda bazı sorunlar var. İşte sizlere buzları eriten romantizm tüyolarından bahsedelim.

Buzları eriten romantizm tüyoları

Aile ziyaretleri, katılmak zorunda olunan partiler derken eşinle baş başa geçireceğin anlar son derece azalıyor. Bu da haliyle ilişkide beklenen heyecan ve romantizmi eksiltiyor. Hatta bunların stresi romantizmden üstün bile geliyor. İşte bu tip durumlarda romantizmi tekrardan ateşleyecek birkaç fikrimiz var…

AİLENİZ ZİYARETE GELDİ…

Bunu yap: Misafirler sizde kalsın ama sen onunla beraber otel odasında geçireceğin bir gece için azıcık savurganlık yap.

Psikolog Dr. Ava Cadell, otel odalarının günlük sorunlardan uzaklaşmayı ve gevşemeyi hissettiren bir yanı olduğunu söylüyor ve ekliyor:
“Değişik bir ortamda seks yapmak tutkuyu tazeleyecektir. Hem aile fertlerinin sizi duyup duymayacağı konusunda endişelenmenize de gerek kalmaz!”.

KALABALIK BİR PARTİDESİNİZ…

Bunu yap: Orada tanışmışsınız gibi flört etmeye başlayın. Dr. Wonne Fulbright birbirinizi tanımıyormuş gibi yapmanın heyecanı arttıracağını söylüyor.

Kanıtı burada: Şikago Üniversitesi’ndeki bilim adamları beş dakikalığına flört etme numarası yapan çiftlerde, erkeğin testosteron seviyesinin yüzde 30 yükseldiğini ve daha tutkulu hissetmeye başladığını ortaya koyuyor.

KARGAŞADAN BIKTIN…

Bunu yap: Kendine özel ilişki ritüelleri oluştur. Sabahları birbirinize ufak mesajlar vermeyi düşünebilirsiniz ya da akşamları yatakta kurabiye yiyin.

Cadell, özel geleneklerin “onlara karşı biz” fikri meydana getirdiğini söylüyor ve ekliyor:
“Bu şekilde çiftler kendilerini birbirine daha yakın hisseder; hele ki mevsimin getirdiği tüm o zorlukların ortasındaysanız!”.

Yorum yapın