Erkekleri Dudaklarına Bakarak Tanıyın

Son Güncelleme: 09.09.2020 09:43

Erkekleri Dudaklarına Bakarak Tanıyın – Erkekleri yakından tanımak için vucut dillerini iyi anlamanız ve okumanız yeterli olacaktır.

Erkekleri dudakları her zaman ele verir bayanlar. O yüzden dudak hareketleri ile ne yapmak istediklerini çözebilirsiniz.

Bir erkeğin bir kadın hakkında ne düşündüğünü merak ediyorsanız dudaklarına bakmanız yeterli..

Sırıtıyor

Dudaklarının kenarlarını yukarı veya aşağı doğru hareket ettirmesi küçümseyici bir tavır içinde olduğunu düşünmenize neden olabilir. Belki de gülmek istiyor ancak içine kapanık olduğu için beceremiyor olabilir. Erkeklerin olumlu düşüncelerini belli etmeleri biraz daha zor olduğu için bu şekilde gülüşünü kontrol altına alarak kendine minik bir gülüş yaratır.

Ağzını büzüyor

Size verecek kötü haberleri var. Dudaklarındaki baskı ve şekil değiştirme ağzındaki kelimelerin nasıl çıkacağı konusunda zorlandığını gösterir.

Elleriyle ağzını kapatıyor

Bir şeyler belki de siz onu geriyorsunuz. Kendisine bir şekilde dokunuyor olması rahatlamak istemesinden kaynaklanır. Ve açık bir şekilde dudaklarını saklaması size açılmayacağı anlamına gelir.

Dudaklarını ısırıyor

Ya size çok kızgın ya da sizi çok istiyor. Onun aklından dudaklarınıza delicesine yapışmak geçtiğinden bu şekilde dişleriyle dudaklarına baskı uyguluyor olabilir.

“Erkekleri Dudaklarına Bakarak Tanıyın” üzerine 2 yorum

Yorum yapın