Kadir İnanır Hamam Böceği ile Dolaştı Farkında Olmadan

Son Güncelleme: 12.09.2020 09:21

Kadir İnanır Hamam Böceği ile Dolaştı Farkında Olmadan – Kadir Baba’ya en hamam böceği tarafından kafa tutuldu. İşte o anlar;

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce bu yıl 18’incisi gerçekleştirilen Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ alan ünlü oyuncu Kadir İnanır’ın sol omzunda hamam böceği dolaştı.

Festival kapsamında geleneksel olarak dağıtılan ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü bu yıl ünlü yönetmen Ali Özgentürk ile Türk sinemasının usta oyuncuları Kadir İnanır ve Nebahat Çehre aldı. Ödül alan sanatçılar için 17 Eylül’de Seyhan İlçesi’ndeki Merkez Park Amfitiyatro’da tören düzenlendi.

Törende ödülünü almak için kürsüye çıkan Kadir İnanır, “Adana Türk sinemasına büyük katkı sundu. Adana ve bölgesi herşeyi hak ediyor. Ne yapsak, bize ve sinemamıza yaptığı katkının karşılığı olamaz” diye konuştu.

Yaklaşık 2 dakika boyunca kürsüden konuşan Kadir İnanır’ın sol omzundaki hamam böceği dikkat çekti. İnanır’ın konuşurken hiç fark etmediği böceği gören bir görevli, sanatçının yanına yaklaşarak eliyle böceği uzaklaştırdı. Ne olduğunu anlamayan İnanır, bir süre daha konuşarak kürsüden ayrıldı.

Yorum yapın