Erol Köse Şahan Gökbakar için Fena Sözler Söyledi

Son Güncelleme: 16.09.2020 05:16

Erol Köse Şahan Gökbakar için Fena Sözler Söyledi – Twitter sayfasında oldukça ağır ithamlarda bulunmaya devam eden Erol Köse, Hülya Avşardan sonra bu seferde Şahan Gökbakar ile iddalarda bulundu.

Yapımcı Erol Köse ‘twitter’da yazdıklarıyla ünlülerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Takipçi sayısı kısa sürede 100 bin’i aşan Erol Köse Hadise ve Hülya Avşar’ın ardından bu kez de komedyen Şahan Gökbakar’ı diline doladı.

Gökbakar hakkında ilk olarak “Hülya Avşar ile birlikte” diyen Köse daha sonra iddialarının dozunu arttırdı ve çok ağır ithamlarda bulundu. İşte Köse’nin cumartesi gecesi Şahan Gökbakar’la ilgili yazdığı ancak daha sonra sildiği twitleri:

– Şahan askere gitmemek için obez olan bir tontondur, askere gitmez ama Hülya’ya gider, o da yetmez teknesine ABD bayrağı asar vatan hainliğidir bu.

– Tarih 26 Haziran 2011, yer Hengame adlı travesti bar, ani polis baskını ve yakalanan travestiler ve ünlü 2 kişi. Şahan ve M.S. Hepsi zabıtlarda var.

– Aman Hülya dikkatli ol, bu Şahan travestilerle yatan bi ayıymıs, aids/hepatit taşıyabilir.

– Doğa niye ayrıldı senden hadi anlat? Evde kimle yakalandın?

– Unuttun mu bana gelip-abi yardım et beni Cem Yılmaz’a götür-dediğini, zavallı anneciğine acıdım Cem’e götürdüm adam tv8’de skecinde

– Şahan kaçak değil, kilolu, ama Ayşe Arman rop’unde (istesem zayıflarım) diyor, siz de buna tepki verdiniz medenice, demi laaaağn (ivedik)

İddialarını ispat edecek
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ise Erol Köse’nin iddiaları karşısında dava açacağını söyledi ve Vatan’a şunları anlattı:

“Ceza davaları, tazminat davaları açacağım. Hepsini ispat edecek. Edemediği takdirde de ceza alacak tazminatın dışında. Polisin 26 Haziran 2011’de Hengama adlı travesti barı bastığını ve beni alıp Zührevi Hastane’ye götürdüğünü iddia ediyor ya, işte bunu kanıtlayamazsa ve Emniyet Müdürlüğü’nün kendisine çektiği herhangi bir zabıt faksı varsa kanıtlayacak. Yok öyle bu baskın olmamışsa ve zabıt falan da yoksa ki yok o zaman kendisine hem ben hem emniyet kamu davası açmak zorunda kalacak. Çünkü hukukçuların dediğine göre, devletin kurumlarını tehdit ve şantaj sebebiyle kullanmak bayağı ciddi suçmuş. Yani bu iş öyle ufak bir iş değil o nedenle bekleyip görelim neler olacağını. Beyefendi yazdıklarını silsede, screenshotları alındı avukatlarımız tarafından. Gereği yapılacaktır. Bütün silinenler kayıtlı.

Ayrıca, bilişim polisi artık yazarken kafanı kaşıdıysan dahi bulup ortaya çıkarıyor. Bu beyefendiye bu suçları işlerken ağasın paşasın diyerek gaz veren herkes de aynı derece suçludur.

Ekolay

Yorum yapın