Hadise Bikini ile Paparazzilere Yakalandı

Son Güncelleme: 21.09.2020 12:09

Hadise Bikini ile Paparazzilere Yakalandı – Hadise, konser vermek için gittiği Bodrum’da kırmızı bikinisiyle objektiflere yakalandı.

İçmeler’deki Ersan Otel’in kral dairesinde havuz sefası yapan Hadise’ye, kuaförlüğünü de yaptığı iddia edilen Ersan adlı arkadaşı eşlik etti. Hayli neşeli görünen ünlü şarkıcı, kalçasına ve beline yaptırdığı dövmelerle dikkat çekti.

Hadise, aynı günün akşamında Bodrum’un meşhur yüzen diskosu Catamaran’da sahneye çıktı. Gündüz birlikte yüzüp güneşlendiği kuaförü, konserde de Hadise’yi yalnız bırakmadı. İkili gece boyunca yan yanaydı.İz olmasın

Son dönemde hayli kilo aldığı gözlenen Hadise, bikini izi oluşmasın diye bikinisinin askısını sırtına bağladı.

Gizemli dövmeler;

Yüzen disko Catamaran’da konser vermek için Bodrum’a gelen Hadise, İçmeler Ersan Otel’e yerleşti. Ünlü şarkıcı önceki gün kuaförü Ersan’la otelin kral dairesindeki havuza girerken görüntülendi. Hadise kırmızı bikinisiyle havuz sefası yaparken, beline ve kalçasına yaptırdığı ‘gizemli’ dövmeler de açığa çıktı. Görünmeyen yerlerine dövme yaptırmayı tercih ettiğini söyleyen şarkıcı, “Belimdeki dövmenin anlamı çok derin, açıklamak istemiyorum. Bir dövmem de kalçamda. O da ensemdeki dövme gibi Tibetçe ve anlamı da çok özel” demişti.

Mynet

Yorum yapın