ivana Sert Türkiye’yi Terk mi Ediyor

Son Güncelleme: 22.09.2020 03:31

ivana Sert Türkiye’yi Terk mi Ediyor – İvana Sert eşi Yurdal Sertin ihaneti ile zor günler yaşıyor.

Eşinin ihanetini hazmedemeyen Ivana Sert, 1 aylığına yurt dışına gidiyor.

Son ikoncan İvana Sert, Bodrum’da gece kulübünde bir kadınla sarmaş dolaş eğlenirken görüntülenen eşi Yurdal Sert’in bu hareketini hazmedemiyor! Zamanında, “Beni aldatmasına bir kez göz yumarım” gibi büyük laflar eden Ivana Sert, ihaneti yaşayınca 180 derece çark etti!

YURT DIŞINA GİDECEK
O bahtsız olay yaşandığından beri eşinin telefonlarını açmayan Ivana Sert’e önceki gün ulaştım. Yaşadıklarından dolayı çok üzgün olan Ivana, eşi Yurdal Bey’in tüm yalvarmalarına; pahada da, yükte de ağır hediyelerine rağmen halen yelkenleri suya indirmemiş! Çünkü geleceğine dair kararları daha sakin kafayla alabilmek için bir aylığına Türkiye ile irtibatı koparıp, yurtdışına gideceğini söyledi.

IVANA’NIN GÜVENİNİ KAZANABİLECEK Mİ?
Bodrum’da tatiline tek başına devam eden Yurdal Sert; o bahtsız olayın ardından, ‘ilerleyen yaşından ve kilolarından dolayı bunalımda olduğunu’ belirtmiş ve “Güzel bir kızın benimle dans etmesi güvenimi yerine getirdi, moral oldu” demişti. Bakalım Yurdal Bey, eşinin kendisine olan güvenini tekrar sağlayabilecek mi? Bence bu iş tatlıya bağlanır gibi görünüyor ama; biraz zaman alacağı da kesin!!!

Enson Haber

Yorum yapın